Reklama

Reklama

Inter Mediolan chce sprowadzić Vidicia

Angielskie media informują, że obrońca Manchesteru United Nemanja Vidić otrzymał propozycję przejścia do Interu Mediolan.

Serbski obrońca związany jest umową z klubem z Old Trafford tylko do końca sezonu, więc już teraz mógłby podpisać kontrakt z włoskim klubem.

W ostatnich tygodniach coraz głośniej mówi się, że Manchester United będzie chciał pozbyć się latem m.in. Vidicia, a także Rio Ferdinanda, czy Patrice'a Evry.

Vidić trafił do "Czerwonych Diabłów" w 2007 roku za siedem mln funtów. Menedżer zawodnika twierdzi, że Serb prawdopodobnie odejdzie z klubu w tym roku.

Vidiciem, oprócz Interu, interesuje się Juventus Turyn i AS Monaco.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama