Reklama

Reklama

​Iker Casillas pięknie pożegnał Gianluigiego Buffona

Wzruszające słowa skierował w stronę Gianluigiego Buffona jego kolega po fachu Iker Casillas. - Nie chcę cię widzieć płaczącego. Chcę cię widzieć takiego, kim wciąż jesteś dla wielu osób: legendą. Jestem dumny z tego, że mogłem cię poznać i z tobą rywalizować - napisał w mediach społecznościowych bramkarz Porto.

Obrazki po nieszczęsnym dla Włochów meczu ze Szwedami przejdą do historii. Jeden z najlepszych bramkarzy na świecie Buffon ogłasza zapłakany przed kamerami, że kończy reprezentacyjną karierę. - Nie chciałem kończyć w taki sposób - mówi po tym, gdy stało się jasne, że "Azzurri" po raz pierwszy od 60 lat nie pojadą na mundial.

Wiele osób pożegnało włoską legendę, ale chyba najbardziej wzruszający wpis zamieścił Iker Casillas. - Nie chcę cię widzieć takiego. Chcę cię widzieć takiego, kim wciąż jesteś dla wielu osób: legendą. Jestem dumny, że mogłem cię poznać i grać przeciwko tobie. Niech piłka nożna dalej sprawia tobie radość - napisał były reprezentant Hiszpanii. Casillas doskonale zdaje sobie sprawę, co czuje Buffon, bo sam ryczał jak bóbr, gdy po wielu latach opuszczał ukochany Real Madryt.

Reklama

Buffona pożegnał również Robert Lewandowski. - Legenda - taki krótki wpis na Twitterze zamieścił kapitan reprezentacji Polski.

39-letni bramkarz skupi się teraz tylko na grze w Juventusie. Pod koniec sezonu zakończy oficjalnie także klubową karierę. Na razie pożegnał się z kadrą narodową.

Kaszaj

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL