• 6 .AC Milan (66 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (62 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (51 pkt.)

Hellas Werona - Inter Mediolan 2-2 w meczu 31. kolejki Serie A

W ostatnim meczu 31. kolejki Serie A Hellas Werona zremisował na własnym stadionie z Interem Mediolan 2-2. Mariusz Stępiński przebywał na murawie w ekipie gospodarzy przez 54 minuty.

Inter ma już tylko iluzoryczne szanse na mistrzostwo Włoch. Mediolańczycy muszą teraz skupić się na walce o drugie miejsce w ligowej tabeli z rzymskim Lazio i Atalantą Bergamo.

Niespodziewanie to gospodarze zdobyli bramkę jako pierwsi i to już w drugiej minucie.

Darko Lazović otrzymał piłkę na lewej flance, po czym wbiegł w pole karne i strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza.

Hellas był w pierwszej połowie stroną przeważającą. Prowadzenie ekipy Stępińskiego mógł powiększyć Miguel Veloso, lecz jego strzał z dystansu trafił w słupek.

Dowiedz się więcej na temat: Hellas Werona | Inter Mediolan | Mariusz Stępiński