• 5 .Juventus Turyn (72 pkt.)
  • 6 .Lazio Rzym (67 pkt.)
  • 7 .AS Roma (58 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (56 pkt.)

Hellas Verona - Lazio. Znakomita końcówka meczu Serie A! Walczą o europejskie puchary

Lazio spełniło plan minimum i pokonało Hellas 1-0. Rzymianie wywalczyli cenne trzy punkty tuż przed zakończeniem meczu. Jedynego gola w tym starciu zdobył Sergej Milinković-Savić.

Piłkarze Lazio pewnie punktują w ostatnich kolejkach Serie A, lecz styl gry ekipy z Rzymu nie jest najlepszy. Zasada ta potwierdziła się również w czasie dzisiejszego meczu przeciwko Hellasowi Werona.

Spotkanie długimi fragmentami nie mogło się bowiem podobać. Groźniej robiło się głównie po atakach ekipy gości. W 24. minucie Ciro Immobile wpadł w pole karne i oddał strzał, po którym piłka odbiła się od słupka.

O wiele skuteczniejszy na początku drugiej połowy okazał się być Felipe Caicedo. Atakujący "Biancocelestich" zdołał trafić do siatki, jednak wskutek interwencji VAR, jego gol nie został uznany. Piłkarz faulował wcześniej rywala.

Hellas Werona - Lazio. Znakomita końcówka ekipy z Rzymu! Znowu to zrobili

Podobnie jak w poprzedniej kolejce, tak i dziś Lazio odmieniło wynik spotkania rzutem na taśmę. W doliczonym czasie gry Stefan Radu dograł piłkę w pole karne, a Sergej Milinković-Savić głową dopełnił formalności.

Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Paweł Dawidowicz.

Pozostałe spotkania:

W innych meczach, które rozpoczęły się o tej samej porze Juventus wygrał z Genoą 3-1, a Napoli pokonało Sampdorię 2-0

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

PA

30. kolejka Włochy - Serie A
2021-04-11 15:00 | Stadion: Stadio Marc'Antonio Bentegodi | Arbiter: Daniele Chiffi
Adam Marušić
76′ Federico Dimarco
Sergej Milinković-Savić  90′
85′ Antonín Barák
Mohamed Salim Fares75′
76′ Mattia Zaccagni
Romero Alconchel Luis Romero72′ 75′
Darko Lazović
Lucas Pezzini Leiva83′
69′ Miguel Veloso
Felipe Caicedo49′ 68′
85′ Kevin Lasagna
Ciro Immobile
Alessandro Berardi
Marco Alia
Ivor Pandur
Thomas Strakosha
76′ Federico Ceccherini
Mateo Musacchio
69′ Ivan Ilić
Danilo Cataldi
Kevin Ruegg
Gonzalo Escalante83′
76′ Daniel Sartori Bessa
Andreas Hoelgebaum Pereira75′
Adrien Tameze
Senad Lulić75′
85′ Nikola Kalinić
Marco Parolo83′
85′ Eddie Anthony Salcedo Mora