Reklama

Reklama

Fiorentina chce zatrzymać Krzysztofa Piątka. Wszystko zależy od Herthy

Krzysztof Piątek do końca czerwca jest piłkarzem Fiorentiny. Potem kończy się okres wypożyczenia i musi wrócić do Herthy Berlin. Włoski klub chętnie wykupiłby Polaka, ale na przeszkodzie może stanąć cena.

Na początku roku Fiorentina wypożyczyła Piątka z Herthy Berlin. Polak zdążył rozegrać w Serie A 14 meczów i strzelić trzy gole. W Pucharze Włoch może pochwalić się takim samym dorobkiem bramkowym, w zaledwie czterech spotkaniach.

Z końcem sezonu kończy się wypożyczenia Piątka i będzie musiał wrócić do Berlina. Piątek jednak bardzo dobrze czuje się we Włoszech i chętnie zostałby tam dłużej, szczególnie, że klub z Florencji też chciałby, aby Polak został.

Tomasz Włodarczyk z portalu "Meczyki", w programie "Okno Transferowe" ujawnił, że Fiorentina chciałaby wykupić Piątka z Herthy. Na przeszkodzie może stanąć jednak cena.

Reklama

Zobacz TOP 5 bramek i interwencji z Ligi Mistrzów - obejrzyj już teraz!

Krzysztof Piątek za drogi dla Fiorentiny. Wróci do Herthy?

W umowę wypożyczenia została bowiem wpisana klauzula wykupu w wysokości 15 milionów euro. Dla włoskiego klubu to za duża suma. Chętnie zeszliby z ceny. Pole do negocjacji jest, bo sam Piątek chciałby zostać, a Hertha też za wszelką cenę nie będzie walczyła o piłkarza, który w Bundeslidze grał przeciętnie.

Hertha rzutem na taśmę utrzymała się na najwyższym poziomie rozgrywkowym. W barażu wygrała z trzecią drużyną 2. Bundesligi Hamburgerem SV 2-0. Klub z Berlina miał nieudany sezon i będzie chciał się odbudować, ale raczej nie będą stawiać na Piątka.

Reklama

Reklama

Reklama