Reklama

Reklama

Dyrektor sportowy Romy wyśmiał ofertę Manchesteru City za Mehdiego Benatię

Oferta Manchesteru City za środkowego obrońcę Mehdiego Benatię rozśmieszyła dyrektora sportowego Romy Waltera Sabatiniego. "30 mln euro? Tyle warta jest jego słabsza, lewa stopa" - powiedział.

Zdaniem dyrektora sportowego Romy, Mehdi Benatia wart jest 61 mln euro.

Urodzony we Francji marokański piłkarz trafił do Romy przed rokiem za 13,5 mln euro z Udinese. Podpisał kontrakt, który wygaśnie dopiero w 2018 roku.

Rosły środkowy obrońca swoją grą zwrócił na siebie uwagę nie tylko mistrzów Anglii, ale znalazł się w kręgu zainteresowania takich gigantów jak Chelsea Londyn i Barcelona.

"Agent Moussa Sissoko twierdzi, że piłkarz jest wart 30 mln euro? Tyle warta jest jego słabsza, lewa stopa. Dlatego pełna kwota za Benatię to 61 mln euro. Jeśli nikt za niego tyle nie zapłaci, to zostanie u nas" - powiedział Sabatini.

Reklama

Dyrektor sportowy Romy przyznał, że jest zły na swojego piłkarza za to, że ten publicznie domaga się podwyżki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama