Reklama

Reklama

Donnarumma z najlepszym bilansem czystych kont

17-letni Gianlugi Donnarumma w tym sezonie już pięć razy zachowywał czyste konto. To obecnie najlepszy wynik wśród bramkarzy pięciu najlepszych lig w Europie.

Utalentowany nastolatek broni barw Milanu. W tym sezonie Serie A Donnarumma rozegrał 11 meczów w Serie A. Puścił w sumie 14 goli, ale aż pięć razy zachował czyste konto, co jest na razie najlepszym wynikiem wśród bramkarzy pięciu najlepszych lig Europy.

Donnarumma rozegrał w sumie 39 meczów w Serie A. Na obecną chwilę ma 14 czystych kont i wciąż zaledwie 17 lat na karku.

W reprezentacji Włoch 17-latek uczy się i podpatruje Gianluigiego Buffona. We Włoszech jest uznawany za jeden z największych talentów ostatnich lat.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy