• 6 .AC Milan (66 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (62 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (51 pkt.)

Diego Milito może nie zagrać do końca sezonu

Bardzo poważna kontuzja nogi prawdopodobnie wykluczy Diego Milito (Inter Mediolan) z gry do końca sezonu. Argentyński piłkarz doznał urazu w czwartkowym meczu Ligi Europejskiej z rumuńskim CFR Cluj (2-0).

Najlepszy strzelec Interu (dziewięć goli w obecnym sezonie Serie A) uszkodził więzadła poboczne i krzyżowe przednie w lewej nodze. 33-letni napastnik opuścił boisko po zaledwie kilku minutach gry.

W pierwszym spotkaniu 1/16 finału przeciwko CFR Cluj obie bramki zdobył w pierwszej połowie Rodrigo Palacio, który zastąpił rodaka.

Milito był bohaterem finału Ligi Mistrzów w 2010 roku. Na stadionie w Madrycie Inter pokonał Bayern Monachium 2-0, a on był autorem obydwu trafień.

W tabeli włoskiej ekstraklasy Inter zajmuje czwarte miejsce, ze stratą 12 punktów do broniącego tytułu Juventusu Turyn. Przed mediolańczykami są też Napoli i Lazio Rzym.

Dowiedz się więcej na temat: Diego Milito | Inter Mediolan | Liga Europejska | Serie A