Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo może wrócić do Manchesteru United. "Nigdy nie było tak blisko"

Cristiano Ronaldo wciąż nie wie, kto będzie jego pracodawcą w przyszłym sezonie. Kontakt z Portugalczykiem nawiązali przedstawiciele Manchesteru United i jak twierdzą hiszpańscy dziennikarze, CR7 jeszcze nigdy nie był tak blisko powrotu na Old Trafford.

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o tym, że Cristiano Ronaldo może opuścić Juventus. Oliwy do ognia dolała chociażby mama gwiazdora, która zasugerowała, że będzie chciała przekonać syna, by ten wrócił do Sportingu.

Według najnowszych doniesień Ronaldo rzeczywiście jest bliski powrotu do swojego byłego klubu, lecz w tym przypadku mowa o Manchesterze United.

Portugalczyk opuścił drużynę "Czerwonych Diabłów" 12 lat temu i jak pisze hiszpański "As", jeszcze nigdy nie myślał tak poważnie o ponownej grze na Old Trafford.

Ronaldo wróci do Manchesteru United? Jest na to szansa

Ronaldo uzależnia swoją przyszłość od końcowych rozstrzygnięć w Serie A. Jeśli Juventus zdoła zakwalifikować się do Ligi Mistrzów, niewykluczone, że CR7 pozostanie w Turynie. W przypadku braku awansu do Champions League, dłuższy związek Portugalczyka z Juventusem nie wchodzi w grę.

Działacze "Starej Damy" nie odrzucają możliwości sprzedaży swojej gwiazdy. Nie dość, że chcieliby zainkasować ze sprzedaży 36-latka około 25 mln euro, to jeszcze zaoszczędziliby 30 mln euro. Właśnie tyle zarabia bowiem Ronaldo w skali roku, a w przypadku niezakwalifikowania się do Ligi Mistrzów, Juventus będzie musiał poszukać oszczędności. 

Doniesienia z Hiszpanii mówią o tym, że trener Manchesteru Ole Gunnar Solskjaer jest już po rozmowie z Portugalczykiem. Przedstawił mu projekt sportowy i rolę, jaką miałby w nim odgrywać gwiazdor "Juve".

Jeśli Ronaldo wróci do Manchesteru, jego kariera zatoczy koło. Na jej koniec może wrócić jeszcze bowiem do Sportingu, którego jest wychowankiem.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL