Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo kończy 35 lat. U boku ma piękną Georginę Rodriguez

Cristiano Ronaldo obchodzi 35. urodziny. 5 lutego przypada ten ważny dzień w życiu jednej z największych gwiazd futbolu. - Mam szczęście być partnerką najlepszego piłkarza w historii - mówi o Portugalczyku urodziwa Georgina Rodriguez.

Miał zaledwie 19 lat i był u progu kariery, gdy przeżył jedną z największych sportowych porażek. W finale rozgrywanych w Portugalii mistrzostw Europy gospodarze sensacyjnie przegrali z Grekami, a świat obiegły zdjęcia zalanego łzami Ronaldo. Jak się okazało, to był tylko niemiły akcent na początek wielkiej kariery.

Jak każdy sportowiec, Portugalczyk poniósł w życiu niejedną bolesną porażkę, lecz akurat w jego przypadku wypada mówić przede wszystkim o gigantycznych sukcesach, zarówno tych indywidualnych, jak i zespołowych.

Reklama

Jednym z największych sukcesów piłkarza jest jego obecna partnerka. Zarówno argentyńska modelka, jak i portugalski piłkarz są przekonani, że ich związek jest tym, na co oboje czekali. Coraz głośniej mówi się o ślubie, choć według medialnych spekulacji do ślubu miało już dojść, a całą ceremonię skrzętnie ukrywano.

- Tym, co przykuło moją uwagę, jest jego wzrost, ciało i uroda - podkreśliła cytowana w brytyjskim "Daily Star" narzeczona, a może już żona, gwiazdora Juventusu. Wspólnie wychowują czwórkę dzieci.

- Mam szczęście być partnerką najlepszego piłkarza w historii - chwali się Argentynka.

Cristiano Ronaldo z reprezentacją Portugalii po latach sięgnął po upragniony złoty medal mistrzostw Europy, wcześniej zdobył także srebro i brąz Euro, a niedawno triumfował w Lidze Narodów.

W klubowej karierze był piłkarzem Sportingu Lizbona, Manchesteru United, Realu Madryt, a obecnie Juventusu. Lista jego trofeów jest niezwykle długa, jest na niej między innymi pięć triumfów w Lidze Mistrzów i siedem tytułów króla strzelców tych rozgrywek.

Portugalczyk pięciokrotnie sięgał po Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza globu. Jest najskuteczniejszym piłkarzem w historii reprezentacji Portugalii, Realu Madryt, czy Ligi Mistrzów.

Ronaldo nie należy już do młodzieniaszków. Przypominają o tym chociażby dzisiejsze urodziny. Nie wiadomo, ile czasu zostało do końca kariery wielkiego piłkarza.

Co dalej? - Prowadząc bardzo zdrowe i ułożone życie, mamy głębokie poczucie szczęścia - mówi Georgina Rodriguez, przy której boku Ronaldo chce wieść szczęśliwe życie po zakończeniu kariery.

WS

Reklama

Reklama

Reklama