Reklama

Reklama

Co za wieści! Piotr Zieliński na radarach giganta. Słynny trener chce go od dawna

Letnie okno transferowe może być dla Piotra Zielińskiego naprawdę gorące. Jak poinformował włoski dziennikarz Alfredo Pedulla, sytuacji Polaka przygląda się Tottenham, a trener "Kogutów" Antonio Conte od lat jest fanem talentu 28-latka. Anglicy nie podjęli jednak jeszcze negocjacji z SSC Napoli.

W piątek 20 maja Piotr Zieliński świętował 28. urodziny. Czy za rok także będzie celebrował ten dzień jako piłkarz SSC Napoli? W tym momencie nie jest to pewne.

Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że notujący kiepski sezon Polak może odejść z Neapolu. Jego kontrakt obowiązuje do 2024 roku. Nasz reprezentant musi przedyskutować wraz z klubem kwestię przyszłości. Sporo może zależeć od tego, czy wciąż znajduje się w planach trenera Luciano Spallettiego.

Piotr Zieliński odejdzie z SSC Napoli? Tottenham monitoruje sytuację Polaka

Alfredo Pedulla poinformował, że wśród klubów bacznie obserwujących sytuację Piotra Zielińskiego znajduje się Tottenham. Angielski klub może włączyć się do negocjacji, jeśli tylko SSC Napoli zdecyduje się na jego sprzedaż.

Reklama

Jak donosi włoski dziennikarz, Piotr Zieliński jest bardzo szanowany przez pracującego w londyńskim klubie w roli dyrektora Fabio Paraticiego. Fanem talentu reprezentanta Polski jest także słynny szkoleniowiec Antonio Conte, który chciał go ściągnąć do prowadzonego przez siebie Interu już latem 2019 roku. Wówczas jednak SSC Napoli nie dało zielonego światła na przeprowadzenie transakcji. Czy i tym razem będzie podobnie?

Zobacz również: Co się dzieje z Piotrem Zielińskim? "Kwestia charakteru"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL