Reklama

Reklama

Claudio Lotito chwali się, że sprzedał Felipe Andersona do MU za 60 mln euro

Claudio Lotito, prezes Lazio Rzym, przyznał, że Felipe Anderson od przyszłego sezonu zostanie graczem Manchesteru United, a włoski klub zarobi na transferze 60 milionów euro.

Brazylijczyk miał na Old Trafford trafić już w lecie 2015 roku, ale jak na razie piłkarz wciąż pozostaje w stolicy Włoch.

Igli Tare, dyrektor sportowy Lazio, w zeszłym tygodniu przyznał, że Anderson powinien przenieść się do MU już w styczniowym oknie transferowym.

Teraz Lotito natomiast zdradził, że 22-latek, którego pozyskał w 2013 roku z Santos FC, zostanie sprzedany w lecie z dużym zyskiem.

"Kupiłem Felipe Andersona za osiem milionów euro i już sprzedałem go za 60 milionów euro" - powiedział prezes Lazio, cytowany przez gazetę "La Citta di Salerno and Metropolis".

Reklama

"W przyszłym sezonie będzie grał w Manchesterze United" - dodał.

Zobacz sytuację w Serie A

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy