• 5 .Atalanta Bergamo (43 pkt.)
  • 6 .Lazio Rzym (43 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (40 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (35 pkt.)

Cagliari Calcio - Torino 0-1 w 23. kolejce Serie A. Polscy zawodnicy nie pojawili się na boisku

Torino wreszcie triumfuje! Po siedmiu meczach bez wygranej ekipa z Piemontu pokonała Cagliari 1-0. Na boisku nie zobaczyliśmy natomiast polskich piłkarzy. Sebastian Walukiewicz oglądał starcie z poziomu ławki rezerwowych, natomiast Karol Linetty nie znalazł się w kadrze, z powodu podejrzenia zakażenia się koronawirusem.

Piłkarz Toino Karol Linetty nie znalazł się w kadrze meczowej na starcie z Cagliari. Powodem nieobecności polskiego pomocnika jest podejrzenie zakażenia koronawirusem. Gracz "Granaty" otrzymał niejednoznaczny wynik testu i wrócił osobnym lotem do Turynu.

Samo starcie pomiędzy ekipami nie było zbyt emocjonujące. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy wielu groźnych sytuacji, a najlepszej nie wykorzystał Giovanni Simeone, który otrzymał dobre podanie i oddał strzał, po którym pędząca piłka poszybowała obok słupka.

Na początku drugiej połowy do siatki nie trafił również inny zawodnik Cagliari Razvan Marin, który oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak piłkę ponad poprzeczką przeniósł Salvatore Sirigu.

Niewykorzystane okazje zemściły się w końcówce starcia. Rolando Mandragora dośrodkował futbolówkę po rzucie rożnym, a Gleison Bremer umieścił piłkę w siatce.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Bliski trafienia do bramki był również Andrea Belotti, jednak gwiazdor Torino nie zdołał pokonać Alessia Cragno w sytuacji sam na sam.

Dla Torino była to pierwsza wygrana od 3.01. Od tamtego momentu popularne "Byki" rozgrały siedem meczów, z których przegrały raz i zaliczyły sześć remisów.

Salvatore Sirigu
72′ 79′ Luca Ceppitelli
Wilfried Stephane Singo89′
88′ 89′ Gabriele Zappa
Tomás Eduardo Rincón Hernández
Charalampos Lykogiannis
Saša Lukić26′ 79′
Răzvan Gabriel Marin
Cristian Daniel Ansaldi
79′ Radja Nainggolan
Rolando Mandragora
64′ 70′ Giovanni Pablo Simeone
Amer Gojak
89′ Joseph Alfred Duncan
Federico Bonazzoli78′
79′ Gaston Pereiro
Simone Verdi
Mattéo Tramoni

70′ Alberto Cerri

79′ Leonardo Pavoletti