Reklama

Reklama

Borriello w Genoi, Gilardino wypożyczony do Bologny

Piłkarz reprezentacji Włoch Marco Borriello został w piątek zawodnikiem Genoi. W nowym zespole zastąpi w tym klubie innego napastnika kadry Italii Alberto Gilardino, który z kolei został wypożyczony do Bologny.

30-letni Borriello był dotychczas piłkarzem Romy, ale ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Juventusie. W drużynie z Turynu rozegrał 13 meczów ligowych, zdobywając dwa gole. Wywalczył z nią mistrzostwo kraju.

Doświadczony napastnik związał się z Genoą (nie ujawniono kwoty transferu) po raz drugi w karierze. Wcześniej występował tam w sezonie 2007/08, na zasadzie wypożyczenia z AC Milan. Zdobył wówczas aż 19 goli w 35 meczach.

Również w piątek Genoa wypożyczyła do Bologny innego znanego włoskiego napastnika, także 30-letniego Alberto Gilardino, byłego zawodnika m.in. Milanu i Fiorentiny. Nieoficjalnie wiadomo, że za roczne wypożyczenie 47-krotnego reprezentanta Włoch Bologna zapłaci 1,5 mln euro.

Reklama

Serie A - zobacz szczegóły

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy