• 5 .Atalanta Bergamo (43 pkt.)
  • 6 .Lazio Rzym (43 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (40 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (35 pkt.)

Benevento - Sampdoria Genua 1-1 w 21. kolejce Serie A. Cały mecz Kamila Glika i Bartosza Bereszyńskiego.

Benevento Kamila Glika zremisowało 1-1 z Sampdorią Genua Bartosza Bereszyńskiego w 21. kolejce Serie A. Polacy zagrali całe 90 minut.

K. Baldé 80'

W pierwszej połowie niewiele się działo. Mecz był zacięty. Piłkarze skupili się głównie na walce, a mniej na stwarzaniu sytuacji.

Pierwszą dobrą okazję stworzyła Sampdoria, dopiero w 45. minucie. Groźne uderzenie Keity Balde obronił Lorenzo Montipo.

Po przerwie na prowadzenie wyszło jednak Benevento. Strzałem z ostrego kąta bramkarza pokonał Gianluca Caprari.

Wydawało się, że gospodarze sięgną po trzy punkty. Sampdoria się jednak nie poddawała i w 80. minucie wyrównała. Z bliska do siatki trafił Balde. Do końca wynik się już nie zmienił i spotkanie zakończyło się remisem.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Emil Audero Mulyadi
41′ Fabio Depaoli
Bartosz Bereszyński
14′ 83′ Alessandro Tuia
Lorenzo Tonelli48′ 64′
Kamil Glik
Omar Colley
Federico Barba
Tommaso Augello
70′ Artur Ionita
Antonio Candreva64′
67′ Roberto Insigne
Jakub Jankto
 55′ 75′ Gianluca Caprari
Adrien Sebastian Silva6′ 77′
31′ 75′ Riccardo Improta
Morten Thorsby77′
Pasquale Schiattarella
Ernesto Torregrossa77′
83′ Gianluca Lapadula
Keita Baldé Diao  80′
Igor Lucatelli
Karlo Letica
Niccolo Manfredini
Nicola Ravaglia
83′ Luca Caldirola
Alex Ferrari
75′ Daam Foulon
Albin Ekdal77′
67′ Benito Nicolas Viola
Mehdi Pascal Marcel Léris
83′ Giuseppe Di Serio