Reklama

Reklama

Arkadiusz Milik i Krzysztof Piątek w jednym klubie? Zaskakujące wieści!

Nie milkną spekulacje transferowe wokół Arkadiusza Milika. Jak donosi "Tuttosport", Polak znalazł się na celowniku włodarzy Fiorentiny. "Viola" rozgląda się za odpowiednim następcą dla Dusana Vlahovicia.

Dusan Vlahović jest jednym z najbardziej rozchwytywanych snajperów na rynku. W tym sezonie Serie A zdobył już 17 goli, w poprzedniej kampanii ta sztuka udała mu się 21 razy.

Dusan Vlahović strzela gola za golem i wkrótce opuści Fiorentinę

Nic więc dziwnego, że Serb przyciągnął uwagę największych klubów Europy. O usługi 21-latka zabiegają takie ekipy jak Arsenal, Juventus czy Manchester City.

Hitowy transfer napastnika jest kwestią czasu. Vlahović już zapowiedział, że nie przedłuży umowy z Fiorentiną. Kontrakt wygasa w czerwcu 2023 roku. Działacze "Violi chcą zarobić na swoim snajperze i czekają na oferty. Do hitowej transakcji może dojść nawet w zimowym okienku transferowym.

Kto zajmie miejsce Valhovicia? Jednym z kandydatów jest Arkadiusz Milik

Reklama

We Florencji wybiegają myślami w przód i już pracują nad pozyskaniem napastnika, który mógłby zastąpić Vlahovicia. Wcześniej wypożyczono Krzysztofa Piątka z Herthy Berlin, ale to nie koniec działań. O szczegółach sprawy donosi "Tuttosport".

CZYTAJ TAKŻE: LUDOVIC OBRANIAK ZAPYTANY O ARKADIUSZA MILIKA. CO ZA SŁOWA!


Jak czytamy, w notatniku Daniele Pradego, dyrektora sportowego "Violi", znalazło się m.in. nazwisko Arkadiusza MilikaPolak ma problemy z pokazaniem swoich umiejętności w Ligue 1 i być może zdecyduje się na powrót do Serie A, w której radził sobie znakomicie. 

W ostatnim czasie snajper był łączony także z innymi klubami. W tym kontekście wymieniano Juventus, Sevillę i Mallorkę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy