Reklama

Reklama

Antonio Cassano: Seks, jedzenie i piłka

Były zawodnik Realu Madryt Antonio Cassano przyznał, że był uzależniony od seksu, a jego nałogiem w dalszym ciągu pozostaje... jedzenie. 33-latek zdradził pikantne szczegóły ze swojego życia w autobiografii.

Cassano jest uważany za niespełniony talent włoskiej piłki. W swojej karierze bronił barw wielkich klubów m.in. Realu Madryt, AC Milan czy Interu Mediolan. Ale cały czas ciągnęła się za nim opinia złego chłopca, co, jak przyznał, wcale mu nie przeszkadza. 33-latek, który gra obecnie w Sampdorii Genua wyznał, że w dalszym ciągu podatny jest na uciechy życia.

W swojej autobiografii opisał idealną noc: "Seks, a potem jedzenie. Doskonałe! Aż do 2 lutego 2008 roku. Potem poznałem moją żonę. Ale do tego czasu, to było najlepsze".

Cassano prowadził ekstrawagancki styl życia i przyznał się do niektórych z jego nocnych wyczynów. Zapytany, czy był uzależniony od seksu, odpowiedział: "Tak. Kiedy masz 20 lat i lubisz dziewczyny, masz siłę, żeby robić to codziennie. I miałem okazje! Cassano był piłkarzem Realu Madryt!". I dodał: "Gdybym robił coś innego, to nikt nawet by na mnie nie popatrzył. Oprócz mojej matki. Jestem dobry, ale nie przystojny".

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama