Reklama

Reklama

Alexandre Pato znowu ma problemy zdrowotne

Napastnik zespołu włoskiej ekstraklasy piłkarskiej AC Milan Brazylijczyk Alexandre Pato doznał podczas środowego treningu kontuzji mięśni lewego uda i nie zagra w niedzielnym meczu pierwszej kolejki Serie A z Sampdorią.

Na razie lekarze przewidują, że Pato będzie wyłączony z gry przez najbliższy tydzień. Jednak o tym, jaki jest rzeczywisty stan kontuzjowanego uda, pokażą szczegółowe testy medyczne zaplanowane na czwartek.

Jeżeli okaże się, że kontuzja jest poważniejsza, Brazylijczyk będzie musiał pauzować nawet przez trzy tygodnie. Pato nie po raz pierwszy ma problemy z kontuzją mięśni. W ubiegłym roku z tego powodu nie występował przez kilka miesięcy.

W rozegranym 15 sierpnia w Sztokholmie meczu towarzyskim ze Szwecją, wygranym przez Brazylię 3-0 (1-0), Pato strzelił dwie bramki

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy