Reklama

Reklama

AC Milan. Wicepremier Salvini: To koszulka naszego wielkiego Piątka

Wicepremier Włoch, szef MSW Matteo Salvini otrzymał w prezencie od klubu piłkarskiego AC Milan, którego jest kibicem, koszulkę z nazwiskiem Krzysztofa Piątka. - To koszulka naszego wielkiego Piątka - powiedział dziennikarzom w środę.

Podczas rozmowy z reporterami w Izbie Deputowanych w Rzymie Salvini wyjaśnił: - Przyszedłem odebrać prezent od Milanu, koszulkę naszego wielkiego Piątka.

W dłoniach trzymał podarunek.

Piątek do Milanu trafił 23 stycznia. Genoa CFC zarobiła na 23-letnim napastniku 35 milionów euro.
Polak w Milanie do tej pory rozegrał cztery mecze i strzelił cztery gole. W sumie Piątek w 25 spotkaniach, które za nim we Włoszech we wszystkich rozgrywkach zdobył 23 bramki.
Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Serie A

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy