Liga serbska - 9. kolejka Super Ligi: FK Napredak - FK Metalac 1-2 (0-1)

W starciu 9. kolejki serbskiej Super Ligi, które rozegrane zostało 27 września, zespół FK Napredak przegrał z FK Metalac 1-2 (0-1). Pojedynek odbył się na Stadionie Mladost w Kruševacu.

M. Vranjanin 90'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 meczów zespół FK Metalac wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Filip Antonijević wywołał eksplozję radości wśród kibiców FK Metalac, strzelając gola w 18. minucie meczu.

W 24. minucie Stefan Todorović został zmieniony przez Dina Šaraca. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FK Metalac.

Między 46. a 79. minutą, boisko opuścili piłkarze FK Napredak : Uroš Rašković, Srđan Kočić, na ich miejsce weszli: Lazar Milošev, Miloš Mijić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Milana Jokicia, Igora Maksimovicia zajęli: Nikola Popović, Bojan Gočanin. Między 51. a 68. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gości.

Jedenastka FK Napredak wyrównała wynik meczu. W 83. minucie na listę strzelców wpisał się Luka Milunović.

Kilka chwil później okazało się, że dalsze wysiłki podejmowane przez zespół FK Metalac przyniosły efekt bramkowy. W drugiej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Miloš Vranjanin.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-2.

Ljubiša Pecelj
46′ Uroš Rašković
Aleksandar Vasiljević
Dušan Stević
Miloš Vranjanin  90′
24′ Stefan Todorović
Milan Jokić66′
Miroljub Kostić
Igor Maksimović79′
Milan Spremo
Ivan Rogač
66′ Srđan Kočić
Marko Zoćević
 83′ Luka Milunović
Aleksandar Desančić
66′ Miloš Mijić
Bojan Gočanin79′
Nemanja Milovanović
Nikola Grbović
24′ Dino Šarac
Jovan Kokir
Mateja Zuvic
Savo Arambašić
46′ Lazar Milošev
Stefan Đurić
Igor Vučićević
Nikola Popović66′

Arbiter nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom FK Metalac przyznał trzy żółte.

Drużyna gospodarzy wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka FK Metalac w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.