Liga serbska - 7. kolejka Super Ligi: FK Čukarički Stankom - FK Radnički Niš 1-0 (0-0)

W starciu 7. kolejki serbskiej Super Ligi, które rozegrane zostało 1 września, zespół FK Čukarički wygrał z FK Radnički 1-0 (0-0). Mecz na Stadionie na Banovom brdu w Belgradzie obejrzało 1 000 widzów.

7. kolejka Serbia - Super Liga
2019-09-01 20:00 | Stadion: Stadion na Banovom brdu | Widzów: 1000 | Arbiter: M. Ilić
FK Čukarički Stankom
FK Radnički Niš
1
0
A. Kajević 80'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 27 pojedynków jedenastka FK Radnički wygrała 12 razy i zanotowała osiem porażek oraz siedem remisów.

Od pierwszych minut jedenastka FK Čukarički zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu FK Radnički była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 20. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Ivana Ostojicia z FK Radnički, a w 39. minucie Ibrahimę N'Diaye z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Drugą połowę jedenastka FK Radnički rozpoczęła w zmienionym składzie, za Dejana Melega wszedł Saša Stojanović. W 62. minucie za Ibrahimę N'Diayego wszedł Veljko Birmančević.

Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie FK Čukarički doszło do zmiany. Asmir Kajević wszedł za Lukę Stojanovicia. Chwilę później trener FK Radnički postanowił bronić wyniku. W 71. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Erika Jirkę wszedł Nemanja Nikolić, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Zespół gości nie obronił wyniku i ostatecznie przegrał spotkanie.

Pod koniec meczu jedyną bramkę meczu zdobył Asmir Kajević dla drużyny FK Čukarički. Bramka padła w tej samej minucie. W 85. minucie Milutin Vidosavljević został zmieniony przez Kostę Aleksić, co miało wzmocnić zespół FK Čukarički. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Filipa Kneževicia na Stefana Mihajlovicia.

Ivan Ostojić20′
68′ Luka Stojanović
Aleksandar Todorovski
Stefan Šapić
Erik Jirka71′
Slobodan Tedić
Filip Knežević87′
39′ 62′ Ibrahima Mame N'Diaye
Dejan Meleg46′
85′ Milutin Vidosavljević
Nermin Haskić
Đorđe Petrović
Marko Knežević
Đorđe Šošević
Nemanja Nikolić71′
62′ Veljko Birmančević
Nikola Stevanović
Stefan Cvetković
Saša Stojanović46′
68′  80′ Asmir Kajević
Nikola Čumić
Luka Luković
Vladimir Đilas
85′ Kosta Aleksić
Stefan Mihajlović87′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.