Liga serbska - 6. kolejka Super Ligi: FK Novi Pazar - FK Radnik Surdulica 0-0

29 sierpnia na Gradski Stadion w Novi Pazar odbył się pojedynek 6. kolejki serbskiej Super Ligi pomiędzy drużynami FK Novi i FK Radnik. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

6. kolejka Serbia - Super Liga
2020-08-29 19:30 | Stadion: Gradski Stadion | Arbiter: N. Anđelovski
FK Novi Pazar
FK Radnik Surdulica
0
0

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener FK Radnik wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Zorana Danoskiego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Viktor Lukić. Drugą połowę zespół FK Radnik rozpoczął w zmienionym składzie, za Seada Islamovicia wszedł Filip Jović.

W 56. minucie kartką został ukarany Mirza Delimeđac, zawodnik FK Novi. W 61. minucie Mirza Delimeđac został zmieniony przez Ervina Kurtiego. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Dušanowi Stevanoviciowi z drużyny gości.

Viktor Lukić46′
56′ 61′ Mirza Delimeđac
Milan Makarić82′
77′ Nemanja Dragutinović
Zoran Danoski46′
61′ Ervin Kurti
Filip Jović46′
Almir Brunčević
Mihailo Oreščanin
77′ Semir Dacić
Bogdan Stamenković82′

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka FK Novi w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.