Liga serbska - 6. kolejka Super Ligi: FK Metalac - FK Čukarički 0-0

28 sierpnia na Stadionie FK Metalac w Gornji Milanovac odbyło się starcie 6. kolejki serbskiej Super Ligi pomiędzy drużynami FK Metalac i FK Čukarički. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

6. kolejka Serbia - Super Liga
2020-08-28 19:00 | Stadion: Stadion FK Metalac | Arbiter: N. Radaković
FK Metalac Gornji Milanovac
FK Čukarički Stankom
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 pojedynków drużyna FK Metalac wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut jedenastka FK Čukarički zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny FK Metalac była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 39. minucie za Miladina Stevanovicia wszedł Milutin Vidosavljević.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Milan Jokić z zespołu gospodarzy. Była to 42. minuta meczu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 46. minucie Aleksandar Desančić został zmieniony przez Bojana Gočanina, a za Nikolę Popović wszedł na boisko Vieljeux Mboungou, co miało wzmocnić drużynę FK Metalac. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Milutina Vidosavljevicia na Marka Rakonjaca. Niedługo później trener FK Metalac postanowił wzmocnić linię pomocy i w 62. minucie zastąpił zmęczonego Milana Jokicia. Na boisko wszedł Jovan Kokir, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Trenerzy obu drużyn postanowili odświeżyć składy w 77. minucie, w zespole FK Čukarički za Danila Panticia wszedł Jovan Lukić, a w jedenastce FK Metalac Igor Maksimović zmienił Nikolę Grbović. Na pięć minut przed zakończeniem pojedynku kartkę otrzymał Jovan Vlalukin z FK Metalac.

Miloš Ostojić
85′ Jovan Vlalukin
Miladin Stevanović39′
Miloš Vranjanin
Veljko Birmančević
46′ Aleksandar Desančić
Nikola Ćirković
42′ 62′ Milan Jokić
Marko Docić
77′ Igor Maksimović
Asmir Kajević
Ivan Rogač
Danilo Pantić77′
Aleksandar Katanić
Stefan Šapić
46′ Nikola Popović
Jovan Lukić77′
46′ Bojan Gočanin
Bojica Nikčević
77′ Nikola Grbović
Darko Puškarić
62′ Jovan Kokir
Marko Rakonjac56′
Stefan Đurić
Milutin Vidosavljević39′ 56′
46′ Vieljeux Prestige Mboungou

Przewaga zespołu FK Čukarički w posiadaniu piłki była ogromna (64 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom FK Metalac pokazał dwie żółte.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast jedenastka FK Čukarički wykorzystała wszystkie zmiany.