Liga serbska - 6. kolejka Super Ligi: FK Bačka Topola - FK Inđija 2-0 (2-0)

25 sierpnia na Gradski Stadion w Sencie odbyło się starcie 6. kolejki serbskiej Super Ligi pomiędzy drużynami FK Bačka Topola i Inđii. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem FK Bačka Topola 2-0. Na stadionie zasiadło 2 000 widzów.

6. kolejka Serbia - Super Liga
2019-08-25 20:00 | Stadion: Gradski Stadion | Widzów: 2000 | Arbiter: I. Stoilković
FK Bačka Topola
FK Inđija
2
0
V. Silađi 10'
S. Tomanović 44'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół FK Bačka Topola wygrał aż trzy razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FK Bačka Topola w 10. minucie spotkania, gdy Vladimir Silađi zdobył pierwszą bramkę.

Między 30. a 39. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Inđii i jedną drużynie przeciwnej.

Trzeba było trochę poczekać, aby Saša Tomanović wywołał eksplozję radości wśród kibiców FK Bačka Topola, strzelając kolejnego gola w 44. minucie pojedynku. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Inđija: Vladanowi Milosavljevowi w 62. i Nemani Bosančiciowi w 65. minucie. W tej samej minucie Ognjen Bjeličić został zmieniony przez Mihajla Banjaca.

Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce FK Bačka Topola doszło do zmiany. Srđan Grabež wszedł za Borka Duronjicia. W 69. minucie kartką został ukarany Srđan Grabež, zawodnik FK Bačka Topola. Między 73. a 90. minutą, boisko opuścili zawodnicy FK Bačka Topola: Vladimir Silađi, Nenad Lukić, na ich miejsce weszli: David Šinkovič, Mladen Galić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Nebojšy Bastajicia, Milana Janjicia zajęli: Vasilije Janjić, Filip Rajevac.

Nemanja Bosančić65′
39′ Dajan Ponjević
Nebojša Bastajić38′ 73′
Nebojša Skopljak
Nikola Dimitrijević
90′ Nenad Lukić
Miljan Ilić
 44′ Saša Tomanović
Milan Janjić85′
Boris Varga
Vladan Milosavljev62′
Filip Arsenijević
Ivan Rogač
67′ Borko Duronjić
Nemanja Vidić
Dejan Milićević
Ognjen Bjeličić65′
 10′ 79′ Vladimir Silađi
Mihajlo Banjac65′
67′ 69′ Srđan Grabež
Vasilije Janjić73′
Ersan Rovčanin
Branislav Tomić
79′ David Šinkovič
Boško Vraštanović
90′ Mladen Galić
Filip Rajevac85′

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Inđii w pierwszej połowie, w drugiej również dwie. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej także jedną.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.