Liga serbska - 5. kolejka Super Ligi: FK Radnički Niš - FK Vojvodina Nowy Sad 0-0

W starciu 5. kolejki serbskiej Super Ligi, które rozegrane zostało 5 maja, zespół FK Radnički zremisował z Vojvodiną 0-0. Mecz na Gradskim Stadionie Čair w Niszu obejrzało 1 500 widzów.

5. kolejka Serbia - Super Liga
2019-05-05 18:00 | Stadion: Gradski Stadion Čair | Widzów: 1500 | Arbiter: M. Ilić
FK Radnički Niš
FK Vojvodina Nowy Sad
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 25 spotkań drużyna Vojvodinej wygrała 12 razy i zanotowała siedem porażek oraz sześć remisów.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Vojvodina: Rankowi Veselinoviciowi w 19. i Danielowi Graovacowi w 23. minucie.

Kibice FK Radnički nie mogli już doczekać się wprowadzenia Slađana Nikodijevicia. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 21 razy i ma na koncie aż cztery strzelone gole. Murawę musiał opuścić Saša Stojanović. W 60. minucie Petar Grbić zastąpił Petara Petrovica.

Między 61. a 65. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej. Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole FK Radnički doszło do zmiany. Nikola Čumić wszedł za Lazara Ranđelovicia. Chwilę później trener Vojvodinej postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Ognjen Đuričin, a murawę opuścił Nikola Gajić.

Daniel Graovac23′
63′ Stefan Đorđević
Milan Lazarević
Radovan Pankov
Siniša Saničanin
Aleksandar Todorovski
Ranko Veselinović19′
60′ Petar Grbić
Milan Đurić
Ryota Noma
Nemanja Milojević86′
55′ Saša Stojanović
Vuk Mitošević61′
Nermin Haskić
Dejan Zukić90′
70′ Lazar Ranđelović
Ognjen Đuričin74′
60′ Petar Petrovic
Damjan Gojkov90′
70′ Nikola Čumić
Aleksandar Mesarović
55′ Slađan Nikodijević
Nikola Srećković

Drużyna FK Radnički miała 10 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy cztery.