Liga serbska - 3. kolejka Super Ligi: FK Radnik Surdulica - FK Dinamo Vranje 1-1 (1-0)

W pojedynku 3. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 25 kwietnia, zespół FK Radnik zremisował z Dinamo Vranje 1-1 (1-0). Mecz na Stadionie Surdulica w Surdulicy obejrzało 1 300 widzów.

3. kolejka Serbia - Super Liga
2019-04-25 18:00 | Stadion: Stadion Surdulica | Widzów: 1300 | Arbiter: D. Manojlović
FK Radnik Surdulica
FK Dinamo Vranje
1
1
F. Stojanović 45'
L. Matsoukas 47'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Zespół FK Radnik wygrał aż pięć razy, zremisował dwa, a przegrał tylko dwa.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla zespołu Dinamo Vranje. W 14. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Seydou Seck osłabiając tym samym zespół Dinamo Vranje.

Po chwili trener FK Radnik postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 23. minucie na plac gry wszedł Filip Stojanović, a murawę opuścił Lazar Kojić. Filip Stojanović bardzo przysłużył się swojej drużynie strzelając jednego gola. Była to jego pierwsza bramka w tegorocznych rozgrywkach. Arbiter wręczył żółte kartki zawodnikom Dinamo Vranje: Danijelowi Gašiciowi w 35. i Božidarowi Veškovacowi w 39. minucie.

Pod koniec pierwszej połowy piłkarze FK Radnik nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W drugiej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Filip Stojanović.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FK Radnik.

Zespół gości wyrównał wynik meczu. W 47. minucie gola wyrównującego strzelił Lefteris Matsoukas.

W 49. minucie sędzia wyrzucił z boiska Predraga Đorđevicia z FK Radnik. W 55. minucie w drużynie FK Radnik doszło do zmiany. Ivan Kričak wszedł za Bogdana Stamenkovicia. A kibice Dinamo Vranje nie mogli już doczekać się wprowadzenia Marka Đurišicia. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Božidar Veškovac.

W 63. minucie Marko Mitrovic został zastąpiony przez Vasilije Spasicia. W 81. minucie Francis Kyeremeh został zmieniony przez Bojana Bojicia, co miało wzmocnić zespół FK Radnik. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Lukę Ratkovica na Miloša Anticia. W 86. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Miloša Milovanovicia z FK Radnik, a w 90. minucie Nikolę Perić z drużyny przeciwnej.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Nikola Perić90′
86′ Miloš Milovanović
Danijel Gašić35′
Dušan Stevanović
Nikola Jovanović
49′ Predrag Đorđević
Nikola Stevanović
23′ Lazar Kojić
Lefteris Matsoukas  47′
81′ Francis Kyeremeh
Marko Mitrovic63′
55′ Bogdan Stamenković
Nikola Popović
Igor Zlatanović
Luka Ratković90′
Milovan Lekić
Nikola Lakić
55′ Ivan Kričak
Vladimir Ilić
Tomislav Pajović
Nemanja Cvijanović
81′ Bojan Bojić
Marko Đurišić59′
Uroš Damnjanović
Vasilije Spasić63′
23′  45′ Filip Stojanović
Miloš Antić90′
Aleksandar Miladinović
Nikola Vukajlović

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę oraz jedną czerwoną zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom Dinamo Vranje przyznał trzy żółte i jedną czerwoną.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany.