Liga serbska - 3. kolejka Super Ligi: FK Čukarički Stankom - FK Radnik Surdulica 1-0 (1-0)

W meczu 3. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 4 sierpnia, drużyna FK Čukarički zwyciężyła z FK Radnik 1-0 (1-0). Mecz na Stadionie na Banovom brdu w Belgradzie obejrzało 500 widzów.

3. kolejka Serbia - Super Liga
2019-08-04 20:00 | Stadion: Stadion na Banovom brdu | Widzów: 500 | Arbiter: N. Minaković
FK Čukarički Stankom
FK Radnik Surdulica
1
0
S. Tedić 7'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć zespół FK Čukarički wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Miroljubowi Kosticiowi z FK Radnik. Była to pierwsza minuta starcia.

Jedyną bramkę meczu dla FK Čukarički zdobył Slobodan Tedić w siódmej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Čukarički.

Na drugą połowę drużyna FK Radnik wyszła w zmienionym składzie, za Bogdana Stamenkovicia, Bobana Georgieva weszli Milan Makarić, Ognjen Dimitrić. W 53. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Uroša Damnjanovicia z FK Radnik, a w 56. minucie Darka Puškaricia z drużyny przeciwnej.

W 68. minucie za Veljka Birmančevicia wszedł Milutin Vidosavljević. Trener FK Radnik postanowił zagrać agresywniej. W 78. minucie zmienił pomocnika Uroša Damnjanovicia i na pole gry wprowadził napastnika Lukę Mićicia. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Na 10 minut przed zakończeniem spotkania kartkę obejrzał Aleksandar Đorđević z zespołu gospodarzy.

Ranko Jokić
68′ Veljko Birmančević
Ivan Kričak
Nikola Ćirković
Dušan Stevanović
80′ Aleksandar Đorđević
Uroš Damnjanović53′ 78′
Stefan Kovač
Boban Georgiev46′
78′ Samuel Kwame Owusu
Miroljub Kostić1′
56′ Darko Puškarić
Risto Ristović
75′ Luka Stojanović
Filip Stanisavljević
Stefan Šapić
Nenad Stanković
 7′ Slobodan Tedić
Bogdan Stamenković46′
Đorđe Petrović
Stefan Ranđelović
Dimitrije Kamenović
Vladan Pavlović
75′ Asmir Kajević
Uroš Stojanović
Luka Luković
Ognjen Dimitrić46′
Stefan Veličković
Sead Islamović
78′ Kosta Aleksić
Milan Makarić46′
68′ Milutin Vidosavljević
Luka Mićić78′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.