Reklama

Reklama

Liga serbska - 3. kolejka Super Ligi: FK Čukarički Stankom - FK Radnik Surdulica 1-0 (1-0)

W meczu 3. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 4 sierpnia, drużyna FK Čukarički zwyciężyła z FK Radnik 1-0 (1-0). Mecz na Stadionie na Banovom brdu w Belgradzie obejrzało 500 widzów.

W  meczu 3. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 4 sierpnia, drużyna FK Čukarički zwyciężyła  z FK Radnik  1-0 (1-0). Mecz na Stadionie na Banovom brdu w Belgradzie obejrzało 500 widzów.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć zespół FK Čukarički wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Miroljubowi Kosticiowi z FK Radnik. Była to pierwsza minuta starcia.

Jedyną bramkę meczu dla FK Čukarički zdobył Slobodan Tedić w siódmej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Čukarički.

Reklama

Na drugą połowę drużyna FK Radnik wyszła w zmienionym składzie, za Bogdana Stamenkovicia, Bobana Georgieva weszli Milan Makarić, Ognjen Dimitrić. W 53. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Uroša Damnjanovicia z FK Radnik, a w 56. minucie Darka Puškaricia z drużyny przeciwnej.

W 68. minucie za Veljka Birmančevicia wszedł Milutin Vidosavljević. Trener FK Radnik postanowił zagrać agresywniej. W 78. minucie zmienił pomocnika Uroša Damnjanovicia i na pole gry wprowadził napastnika Lukę Mićicia. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Na 10 minut przed zakończeniem spotkania kartkę obejrzał Aleksandar Đorđević z zespołu gospodarzy.

W drugiej połowie nie padły gole.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę zespół FK Čukarički będzie miał szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jego przeciwnikiem będzie FK Bačka Topola. Natomiast 11 sierpnia FK Vojvodina Nowy Sad zagra z zespołem FK Radnik na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama