Liga serbska - 28. kolejka Super Ligi: FK Čukarički Stankom - FK Inđija 0-1 (0-0)

W meczu 28. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 6 czerwca, drużyna FK Čukarički przegrała z Inđiją 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie na Banovom brdu w Belgradzie obejrzało 600 widzów.

28. kolejka Serbia - Super Liga
2020-06-06 21:00 | Stadion: Stadion na Banovom brdu | Widzów: 600 | Arbiter: N. Minaković
FK Čukarički Stankom
FK Inđija
0
1
N. Bosančić 85'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć pojedynków jedenastka Inđii wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Już w pierwszych minutach zespół FK Čukarički próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę drużyna FK Čukarički rozpoczęła w zmienionym składzie, za Milutina Vidosavljevicia wszedł Ibrahima N'Diaye. Także w drużynie Inđii w czasie przerwy zaszły zmiany, za Nemanję Vidicia wszedł Stefan Purtić. Trener Inđii postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 52. minucie na plac gry wszedł Mihajlo Banjac, a murawę opuścił Vladan Milosavljev.

W 56. minucie Vasilije Janjić zastąpił Nikolę Dimitrijevicia. Trener FK Čukarički postanowił zagrać agresywniej. W 63. minucie zmienił pomocnika Uroša Drezgicia i na pole gry wprowadził napastnika Stefana Radojičicia. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Luce Zoriciowi z FK Čukarički.

Między 71. a 80. minutą, boisko opuścili piłkarze FK Čukarički: Dilan Ortíz, Luka Zorić, Petar Mićin, na ich miejsce weszli: Milan Savić, Jovan Lukić, Mitar Ergelas. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Srđana Dimitrova, Miroslava Markovicia zajęli: Nemanja Bosančić, Brana Ilić.

Wysiłki podejmowane przez zespół Inđii w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 85. minucie wynik ustalił Nemanja Bosančić.

W doliczonym czasie gry arbiter ukarał kartką Stefana Veličkovicia, zawodnika gospodarzy.

Miloje Preković
63′ Uroš Drezgić
Luka Cucin
Miloš Ostojić
Luka Čermelj
Miladin Stevanović
Aleksa Jovanović
66′ 71′ Luka Zorić
Miloš Mihajlov
Aleksandar Đorđević
Srđan Dimitrov78′
80′ Petar Mićin
Miljan Ilić
Eze Vincent Okeuhie
Vasilije Janjić56′
90′ Stefan Veličković
Vladan Milosavljev52′
71′ Dilan Andrés Ortíz Aragón
Nemanja Vidić46′
46′ Milutin Vidosavljević
Miroslav Marković78′
Nemanja Belić
Marko Knežević
Dimitrije Kamenović
Nemanja Bosančić78′  85′
71′ Milan Savić
Mihajlo Banjac52′
80′ Mitar Ergelas
Nikola Dimitrijević56′
71′ Jovan Lukić
Milan Janjić
46′ Ibrahima Mame N'Diaye
Stefan Purtić46′
63′ Stefan Radojičić
Brana Ilić78′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał piłkarzy Inđii żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy przyznał dwie żółte.

Obie jedenastki wymieniły po pięciu zawodników w drugiej połowie.