Liga serbska - 19. kolejka Super Ligi: FK Mladost Lučani - Crvena Zvezda Belgrad 0-1 (0-1)

W starciu 19. kolejki serbskiej Super Ligi, które rozegrane zostało 4 grudnia, drużyna FK Mladost przegrała z Crvena Zvezda 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie Mladosti u Lučanima w Lučaniem obejrzało 1 200 widzów.

19. kolejka Serbia - Super Liga
2019-12-04 15:00 | Stadion: Mladost Stadium Lučani | Widzów: 1200 | Arbiter: L. Lukić
FK Mladost Lučani
Crvena Zvezda Belgrad
0
1
E. Ben Nabouhane 63'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 28 razy. Zespół Crvena Zvezda wygrał aż 22 razy, zremisował pięć, a przegrał tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Filipowi Stojanoviciowi z FK Mladost. Była to 16. minuta pojedynku.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Jedyną bramkę meczu dla Crvena Zvezda zdobył El Ben Nabouhane w 63. minucie. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziewiąte trafienie w sezonie.

W 66. minucie Mateo García zastąpił Aleksę Vukanovicia. W 70. minucie w jedenastce Crvena Zvezda doszło do zmiany. Dušan Jovančić wszedł za Mirka Ivanicia. W tej samej minucie trener FK Mladost postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Ibrahim Tanko, a murawę opuścił Emanuel Obiora.

W 87. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Predraga Pavlovicia z FK Mladost, a w 90. minucie Aleksę Vukanović z drużyny przeciwnej. Trenerzy obu jedenastek postanowili odświeżyć składy w 87. minucie, w drużynie Crvena Zvezda za Milana Rodicia wszedł Nemanja Milunović, a w zespole FK Mladost Vladimir Radivojević zmienił Eliomara. W drugiej połowie nie padły bramki.

Milan Rodić87′
87′ Predrag Pavlović
Mateo Ezequiel García66′
87′ Vladimir Radivojević
Mirko Ivanić70′
16′ Filip Stojanović
Marko Marin
Milan Bojović
Njegoš Petrović
Lazar Jovanović
El Fardou Mohamed Ben Nabouhane  63′
70′ Emanuel Obiora Odita
António Manuel Fernandes Mendes
Maksim Milović
Nikola Vasiljević
Miloš Ristić
Nemanja Milunović87′
87′ Eliomar Correia Silva
Miloš Vulić
70′ Ibrahim Tanko
Aleksa Vukanović66′ 90′

Zespół Crvena Zvezda był w posiadaniu piłki przez 61 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym spotkaniu.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom Crvena Zvezda pokazał jedną.

Drużyna FK Mladost w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.