Liga serbska - 17. kolejka Super Ligi: FK Inđija - FK Mačva Šabac 0-0

W pojedynku 17. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 24 listopada, drużyna Inđii zremisowała z FK Mačva 0-0. Mecz na Gradski Stadion obejrzało 500 widzów.

17. kolejka Serbia - Super Liga
2019-11-24 13:00 | Stadion: Gradski Stadion | Widzów: 500 | Arbiter: N. Minaković
FK Inđija
FK Mačva Šabac
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Drużyna Inđii wygrała aż cztery razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko dwa.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W trzeciej minucie sędzia ukarał żółtą kartką Ognjena Bjeličicia z Inđii, a w 11. minucie Marka Jevticia z drużyny przeciwnej.

W 55. minucie Stefan Ilić został zastąpiony przez Stefana Milosavljevicia. W 66. minucie żółtą kartką został ukarany Miloš Adamović, piłkarz gości.

Miloš Adamović z FK Mačva na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej został on ukarany w 66. minucie. Niedługo później trener FK Mačva postanowił wzmocnić linię pomocy i w 78. minucie zastąpił zmęczonego Mile'a Vujasina. Na boisko wszedł Filip Božić, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W tej samej minucie Mihajlo Banjac został zmieniony przez Sašę Jovanović, co miało wzmocnić drużynę Inđii. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Nikolę Ašćerić na Đorđe Šušnjara.

W 84. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Nikoli Dimitrijeviciowi z zespołu gospodarzy.

Nikola Dukić
58′ Nikola Janković
Marko Mijailović
Ivan Josović
Filip Pejović
78′ Mihajlo Banjac
Miloš Adamović66′ 71′
84′ Nikola Dimitrijević
Stefan Ilić55′
65′ Vladan Milosavljev
Marko Jevtić11′
Ivan Rogač
Nenad Jovanović
Nemanja Vidić
Branislav Marković
3′ Ognjen Bjeličić
Mile Vujasin78′
Brana Ilić
Nikola Ašćerić80′
Dejan Stanivuković
Miloš Savić
58′ Nebojša Bastajić
Igor Ristivojević
65′ Miljan Ilić
Filip Božić78′
Milan Janjić
Nikola Kovačević
78′ Saša Jovanović
Stefan Milosavljević55′
Branislav Tomić
Aleksandar Stevanović
Boško Vraštanović
Đorđe Šušnjar80′

Wyraźna przewaga drużyny Inđii nie miała odzwierciedlenia w wyniku meczu, oddała ona pięć celnych strzałów.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter przyznał dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną zawodnikom FK Mačva, a piłkarzom gospodarzy pokazał dwie żółte.