Liga serbska - 14. kolejka Super Ligi: FK Mladost Lučani - FK Napredak Kruševac 0-1 (0-0)

W pojedynku 14. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 30 października, jedenastka FK Mladost przegrała z FK Napredak 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie Mladosti u Lučanima w Lučaniem obejrzało 300 widzów.

14. kolejka Serbia - Super Liga
2019-10-30 18:00 | Stadion: Mladost Stadium Lučani | Widzów: 600 | Arbiter: L. Tripković
FK Mladost Lučani
FK Napredak Kruševac
0
1
I. Ivanović 62'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 24 starcia zespół FK Mladost wygrał dziewięć razy i zanotował osiem porażek oraz siedem remisów.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W ostatniej minucie pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Đurowi Zecowi, piłkarzowi gości.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Dopiero w drugiej połowie Igor Ivanović wywołał eksplozję radości wśród kibiców FK Napredak, zdobywając bramkę w 62. minucie spotkania. To już szóste trafienie tego zawodnika w sezonie.

W następstwie utraty bramki trener FK Mladost postanowił zagrać agresywniej. W 64. minucie zmienił pomocnika Eliomara i na pole gry wprowadził napastnika Ibrahima Tankę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 70. minucie Predrag Pavlović został zmieniony przez Danila Sekulicia. Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Nikoli Eskiciowi z FK Napredak. Była to 77. minuta meczu.

Mitar Ćuković
88′ Bogdan Milošević
Miloš Milovanović
Ivan Milošević
Milan Obradović
Miloš Šatara
Ivan Đorić
64′ Eliomar Correia Silva
Nikola Eskić77′
70′ Predrag Pavlović
Aleksandar Desančić
70′ Danilo Sekulić
Jovan Markoski
Lazar Selenić
Milan Spremo90′
Uroš Sinđić
Miljan Vukadinovič
64′ Ibrahim Tanko
Nemanja Kojić90′
88′ Suraka Zakaria
Baha Regis Samuel 80′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie ukarał piłkarzy FK Mladost żadną kartką, natomiast zawodnikom gości pokazał dwie żółte.