Liga serbska - 14. kolejka Super Ligi: Crvena Zvezda Belgrad - FK Bačka Topola 3-1 (2-0)

W starciu 14. kolejki serbskiej Super Ligi, które rozegrane zostało 30 października, jedenastka Crvena Zvezda wygrała z FK Bačka Topola 3-1 (2-0). Mecz na Stadionie Rajko Mitić w Belgradzie obejrzało 4 218 widzów.

14. kolejka Serbia - Super Liga
2019-10-30 18:00 | Stadion: Stadion Rajko Mitić | Widzów: 4218 | Arbiter: J. Šegrt
Jander 63' (samob.)

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Crvena Zvezda.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Crvena Zvezda nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 12. minucie bramkę zdobył Tómané.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Srđan Grabež z FK Bačka Topola. Była to 38. minuta pojedynku.

W 44. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik FK Bačka Topola Srđan Grabež.

W 54. minucie Aleksa Vukanović został zastąpiony przez Veljka Simicia. Na murawie, jak to często zdarzało się FK Bačka Topola w tym sezonie, pojawił się Ersan Rovčanin, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 58. minucie Dejana Milicievicia. Rezultat meczu pokazał, że zmiana tym razem nie pomogła drużynie.

W 63. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Crvena Zvezda Jander.

Zawodnicy gospodarzy odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 78. minucie na listę strzelców wpisał się Veljko Simić.

W 80. minucie boisko opuścili zawodnicy FK Bačka Topola: David Šinkovič, Mladen Galić, a na ich miejsce weszli Nenad Lukić, Janko Tumbasević. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-1.

Filip Babić
73′ Marko Gobeljić
Srđan Grabež 44′ (samob.) 38′
Nemanja Milunović
Nebojša Skopljak
63′ (samob.) Jander Ribeiro Santana
Borko Duronjić
 12′ 68′ António Manuel Fernandes Mendes
Dejan Milićević58′
54′ Aleksa Vukanović
Vladimir Silađi
Nikola Vasiljević
Nemanja Jorgić
Srđan Babić
Goran Antonić
73′ Milan Gajić
Bojan Balaž
Radovan Pankov
Dajan Ponjević
Mirko Ivanić
Ersan Rovčanin58′
54′  78′ Veljko Simić
David Šinkovič80′
68′ Milan Pavkov
Mladen Galić80′

Drużyna FK Bačka Topola zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia nie ukarał piłkarzy Crvena Zvezda żadną kartką, natomiast zawodnikom gości przyznał jedną żółtą.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.