Reklama

Reklama

Liga serbska - 14. kolejka Super Ligi: Crvena Zvezda Belgrad - FK Bačka Topola 3-1 (2-0)

W starciu 14. kolejki serbskiej Super Ligi, które rozegrane zostało 30 października, jedenastka Crvena Zvezda wygrała z FK Bačka Topola 3-1 (2-0). Mecz na Stadionie Rajko Mitić w Belgradzie obejrzało 4 218 widzów.

W  starciu 14. kolejki serbskiej Super Ligi, które rozegrane zostało 30 października, jedenastka Crvena Zvezda wygrała  z FK Bačka Topola  3-1 (2-0). Mecz na Stadionie Rajko Mitić w Belgradzie obejrzało 4 218 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Crvena Zvezda.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Crvena Zvezda nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 12. minucie bramkę zdobył Tómané.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Srđan Grabež z FK Bačka Topola. Była to 38. minuta pojedynku.

W 44. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik FK Bačka Topola Srđan Grabež.

W 54. minucie Aleksa Vukanović został zastąpiony przez Veljka Simicia. Na murawie, jak to często zdarzało się FK Bačka Topola w tym sezonie, pojawił się Ersan Rovčanin, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 58. minucie Dejana Milicievicia. Rezultat meczu pokazał, że zmiana tym razem nie pomogła drużynie.

Reklama

W 63. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Crvena Zvezda Jander.

Zawodnicy gospodarzy odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 78. minucie na listę strzelców wpisał się Veljko Simić.

W 80. minucie boisko opuścili zawodnicy FK Bačka Topola: David Šinkovič, Mladen Galić, a na ich miejsce weszli Nenad Lukić, Janko Tumbasević. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-1.

Drużyna FK Bačka Topola zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia nie ukarał piłkarzy Crvena Zvezda żadną kartką, natomiast zawodnikom gości przyznał jedną żółtą.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę zespół Crvena Zvezda będzie miał szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jego rywalem będzie FK Proleter Novi Sad. Natomiast w niedzielę FK Radnički Niš zagra z zespołem FK Bačka Topola na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL