Liga serbska - 13. kolejka Super Ligi: FK Mačva Šabac - FK Mladost Lučani 0-1 (0-1)

W starciu 13. kolejki serbskiej Super Ligi, które rozegrane zostało 26 października, zespół FK Mačva przegrał z FK Mladost 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie FK Mačva w Šabacu obejrzało 1 000 widzów.

13. kolejka Serbia - Super Liga
2019-10-26 18:00 | Stadion: Stadion FK Mačva | Widzów: 1000 | Arbiter: Pe. Piper
FK Mačva Šabac
FK Mladost Lučani
0
1
M. Šatara 41'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 meczów zespół FK Mačva wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli poczekać do trzeciego kwadransa meczu. Pod koniec pierwszej połowy jedynego gola meczu strzelił Miloš Šatara dla jedenastki FK Mladost. Bramka padła w tej samej minucie.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Slavkowi Mariciowi z drużyny gospodarzy. Była to 42. minuta starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Mladost.

W 51. minucie kartkę dostał Nikola Leković, piłkarz gości. Chwilę później trener FK Mačva postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 56. minucie na plac gry wszedł Nikola Kovačević, a murawę opuścił Marko Jevtić.

W 57. minucie za Stefana Milosavljevicia wszedł Đorđe Šušnjar. W 65. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Miloša Šatarę z FK Mladost, a w 90. minucie Miloša Adamovicia z drużyny przeciwnej. W 82. minucie Vladimir Radivojević został zmieniony przez Uroša Sinđicia, co miało wzmocnić drużynę FK Mladost. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Nenada Marinkovicia na Nikolę Ašćerić.

Trener FK Mladost wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Ivana Pešicia. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Lazar Jovanović. W 90. minucie w jedenastce FK Mladost doszło do zmiany. Ibrahim Tanko wszedł za Eliomara. W drugiej połowie nie padły bramki.

Zlatko Zečević
42′ Slavko Marić
Nikola Andrić
Marko Mijailović
Nikola Leković51′
Filip Pejović
Bogdan Milošević
90′ Miloš Adamović
Ivan Milošević
Lazar Ivić
Miloš Šatara  41′ 65′
56′ Marko Jevtić
Eliomar Correia Silva90′
Nenad Jovanović
Predrag Pavlović
86′ Nenad Marinković
Vladimir Radivojević82′
Branislav Marković
Lazar Jovanović90′
57′ Stefan Milosavljević
Ivan Obrovac
56′ Nikola Kovačević
Ivan Pešić90′
Aleksandar Stevanović
Danilo Sekulić
86′ Nikola Ašćerić
Uroš Sinđić82′
57′ Đorđe Šušnjar
Ibrahim Tanko90′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.