Liga serbska - 13. kolejka Super Ligi: FK Inđija - FK Čukarički Stankom 1-3 (0-0)

W meczu 13. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 27 października, jedenastka Inđii przegrała z FK Čukarički 1-3 (0-0). Mecz na Gradski Stadion obejrzało 500 widzów.

M. Bogosavac 70'

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 51. minucie kartką został ukarany Luka Čermelj, piłkarz Inđii.

Na początku drugiej połowy zawodnicy FK Čukarički nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Marko Docić.

W 58. minucie Asmir Kajević został zmieniony przez Ibrahimę N'Diayego. W 64. minucie sędzia pokazał kartkę Ognjenowi Bjeličiciowi z Inđii.

Zespół Inđii ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, zdobywając kolejną bramkę. W 70. minucie skutecznym uderzeniem popisał się Miroslav Bogosavac.

W 74. minucie Nemanja Bosančić został zmieniony przez Srđana Dimitrova, co miało wzmocnić zespół Inđii. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Veljka Birmančevicia na Milutina Vidosavljevicia. Kibice FK Čukarički nie mogli już doczekać się wprowadzenia Kostę Aleksicia. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy. Murawę musiał opuścić Luka Stojanović. To była dobra decyzja, ponieważ jego drużynie udało się strzelić trzecią bramkę.

Piłkarze Inđii odpowiedzieli strzeleniem gola. W 89. minucie bramkę kontaktową zdobył Srđan Dimitrov.

W doliczonym czasie gry kartkę obejrzał Nemanja Vidić z zespołu gospodarzy.

W trzeciej minucie doliczonego czasu pojedynku swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Marko Docić z FK Čukarički. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-3.

Đorđe Petrović
74′ Nemanja Bosančić
Miroslav Bogosavac  70′
51′ Luka Čermelj
Stefan Kovač
60′ Branislav Tomić
Darko Puškarić
90′ Nemanja Vidić
Luka Stojanović88′
64′ Ognjen Bjeličić
Stefan Šapić
63′ Filip Rajevac
Slobodan Tedić
Miloje Preković
Novak Mićović
Nikola Dimitrijević
Dimitrije Kamenović
74′  89′ Srđan Dimitrov
Petar Mićin
Miljan Ilić
Stefan Veličković
Milan Janjić
Kosta Aleksić88′
60′ Vladan Milosavljev
Ibrahima Mame N'Diaye58′
63′ Brana Ilić
Milutin Vidosavljević77′

Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Inđii pokazał trzy żółte.