Liga serbska - 12. kolejka Super Ligi: FK Voždovac - FK Mačva Šabac 2-0 (1-0)

19 października na Stadionie Event Place w Belgradzie odbył się mecz 12. kolejki serbskiej Super Ligi pomiędzy drużynami Voždovaca i FK Mačva. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Voždovaca 2-0. Na stadionie zasiadło 200 widzów.

12. kolejka Serbia - Super Liga
2019-10-19 18:00 | Stadion: Stadion Event Place | Widzów: 200 | Arbiter: N. Gajdobranski
FK Voždovac
FK Mačva Šabac
2
0
M. Dević 27'
S. Hajdin 86'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Voždovaca w 27. minucie spotkania, gdy Marko Dević strzelił pierwszego gola. To już trzecie trafienie tego piłkarz w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Voždovaca.

W 55. minucie arbiter ukarał kartką Lazara Ivicia, zawodnika gości. W 60. minucie Aleksandar Stevanović został zmieniony przez Stefana Ilicia.

W 63. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Nemanję Nikolicia z Voždovaca, a w 80. minucie Nenada Jovanovicia z drużyny przeciwnej. Między 70. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Voždovaca: Marko Dević, Milosz Stojczev, Lazar Zličić, na ich miejsce weszli: Marko Gjorgjievski, Alen Mašović, Stefan Purtić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Lazara Ivicia, Đorđe Šušnjara zajęli: Nikola Kovačević, Mile Vujasin.

Drużyna FK Mačva ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. W 86. minucie wynik ustalił Stefan Hajdin.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Slavko Marić
 86′ Stefan Hajdin
Marko Mijailović
Nikola Mikić
Miloš Adamović
Justas Lasickas
Lazar Ivić55′ 70′
63′ Nemanja Nikolić
Marko Jevtić
Jovan Nišić
Nenad Jovanović80′
Aleksandar Stanisavljević
Nenad Marinković
77′ Milosz Stojczev
Branislav Marković
83′ Lazar Zličić
Aleksandar Stevanović60′
 27′ 70′ Marko Dević
Stefan Ilić60′
70′ Marko Gjorgjievski
Predrag Jeremić
Ognjen Krasić
Nikola Kovačević70′
83′ Stefan Purtić
Mile Vujasin77′
77′ Alen Mašović
Nikola Ašćerić

Drużyna FK Mačva zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Piłkarze Voždovaca obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.