Liga serbska - 1. kolejka Super Ligi: FK Čukarički Stankom - FK Inđija 3-0 (2-0)

1 sierpnia na Stadionie na Banovom brdu w Belgradzie odbył się pojedynek 1. kolejki serbskiej Super Ligi pomiędzy drużynami FK Čukarički i Inđii. Mecz zakończył się zwycięstwem FK Čukarički 3-0.

E. Okeuhie 90'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 spotkań zespół FK Čukarički wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Inđija: Koście Aleksić w 33. i Vasilije Bakiciowi w 35. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FK Čukarički w 38. minucie spotkania, gdy Asmir Kajević zdobył pierwszą bramkę.

Jedenastka Inđii ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół gospodarzy, strzelając kolejnego gola. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Marko Docić.

Na drugą połowę drużyna Inđii wyszła w zmienionym składzie, za Marka Konatara, Branę Ilić, Kostę Aleksić weszli Nikola Anđelković, Miroslav Marković, Nikola Tripković. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom FK Čukarički: Dimitrije Kamenoviciowi w 53. i Veljkowi Birmančeviciowi w 55. minucie.

W 57. minucie Marko Rakonjac zastąpił Ibrahimę N'Diayego. Po chwili trener Inđii postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Eliomara. Na boisko wszedł Mihajlo Nešković, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 66. minucie Milan Savić został zmieniony przez Nikolę Ćirković, a za Veljka Birmančevicia wszedł na boisko Aleksandar Đorđević, co miało wzmocnić jedenastkę FK Čukarički. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Nebojšę Bastajicia na Srđana Dimitrova.

W 85. minucie arbiter ukarał kartką Nikolę Tripkovicia, zawodnika Inđii.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik na 3-0 podwyższył Eze Okeuhie.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-0.

Miloje Preković
53′ Dimitrije Kamenović
Vasilije Bakić35′
66′ Milan Savić
Marko Konatar46′
Miladin Stevanović
Miloš Mihajlov
55′ 85′ Veljko Birmančević
Nebojša Bastajić81′
 41′ Marko Docić
Eliomar Correia Silva65′
 38′ Asmir Kajević
Nikola Dimitrijević
 90′ Eze Vincent Okeuhie
Miljan Ilić
Darko Puškarić
Stefan Purtić
57′ Marko Rakonjac
Luka Cucin
66′ Nikola Ćirković
Aleksa Jovanović
85′ Aleksandar Đorđević
Mihajlo Nešković65′
57′ Ibrahima Mame N'Diaye
Miroslav Marković46′

Nikola Tripković46′ 85′

Sędzia pokazał dwie żółte kartki piłkarzom FK Čukarički, natomiast zawodnikom gości przyznał trzy.

Zespół FK Čukarički w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.