Reklama

Reklama

29. kolejka Super Ligi: Partizan Belgrad - FK Čukarički Stankom 3-2 (1-1)

W meczu 29. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 3 kwietnia, drużyna Partizanu wygrała z FK Čukarički 3-2 (1-1). Mecz na Stadionie Partizana w Belgradzie obejrzało 1 500 widzów.

W  meczu 29. kolejki serbskiej Super Ligi, który rozegrany został 3 kwietnia, drużyna Partizanu wygrała  z FK Čukarički  3-2 (1-1). Mecz na Stadionie Partizana w Belgradzie obejrzało 1 500 widzów.

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 42 pojedynki jedenastka Partizanu wygrała 30 razy i zanotowała pięć porażek oraz siedem remisów.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom FK Čukarički: Stefanowi Šapiciowi w 9. i Borisowi I w 16. minucie.

Nagle piłkarze Partizanu nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 33. minucie bramkę zdobył Ricardo Gomes. To już piętnaste trafienie tego zawodnika w sezonie.

Reklama

Jedenastka FK Čukarički otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 36. minucie na listę strzelców wpisał się Luka Stojanović. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego siódme trafienie w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami, jednak kibice gospodarzy nie mieli powodów do zadowolenia. W 58. minucie Luka Luković dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W 61. minucie Danilo Pantić został zastąpiony przez Sašę Ilicia. W następstwie utraty bramki trener Partizanu postanowił zagrać agresywniej. W 65. minucie zmienił pomocnika Gorana Zakaricia i na pole gry wprowadził napastnika Đorđe Ivanovicia, który w bieżącym sezonie ma na koncie już cztery gole. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Nie mylił się, jego jedenastka zdołała strzelić gola i wygrać spotkanie. Chwilę później trener FK Čukarički postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 68. minucie na plac gry wszedł Slobodan Tedić, a murawę opuścił Ognjen Mudrinski.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Markowi Dociciowi z FK Čukarički. Była to 70. minuta meczu.

Zespół Partizanu wyrównał wynik meczu. W 73. minucie gola wyrównującego strzelił Zoran Toszić.

Na 12 minut przed zakończeniem pojedynku w drużynie FK Čukarički doszło do zmiany. Marko Šarić wszedł za Lukę Lukovicia.

W 78. minucie swojej drugiej bramki w tym meczu zdobył Zoran Toszić z Partizanu. W 85. minucie w jedenastce Partizanu doszło do zmiany. Dejan Georgijević wszedł za Zorana Toszicia.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2.

Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom FK Čukarički wręczył trzy żółte.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.

Natomiast jedenastka FK Čukarički w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

Już w najbliższą niedzielę drużyna FK Čukarički rozegra kolejny mecz u siebie. Jej rywalem będzie FK Mladost Lučani. Tego samego dnia FK Vojvodina Nowy Sad będzie przeciwnikiem zespołu Partizanu w meczu, który odbędzie się w Nowym Sadzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL