29. kolejka Super Ligi: FK Zemun - Spartak Subotica 0-2 (0-0)

3 kwietnia na Stadionie u Gornjoj Varoši odbyło się spotkanie 29. kolejki serbskiej Super Ligi pomiędzy drużynami Zemun i Spartaka Subotica. Mecz zakończył się zwycięstwem Spartaka Subotica 2-0. Na stadionie stawiło się 200 widzów.

29. kolejka Serbia - Super Liga
2019-04-03 16:00 | Stadion: Stadion u Gornjoj Varoši | Widzów: 200 | Arbiter: Pe. Piper
FK Zemun
Spartak Subotica
0
2
S. Denković 70',73'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 15. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Spartaka Subotica i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 47. minucie sędzia pokazał kartkę Momčilowi Mrkaiciowi, piłkarzowi Zemun. Trener Zemun postanowił zagrać agresywniej. W 58. minucie zmienił pomocnika Miloša Tošeskiego i na pole gry wprowadził napastnika Nikolę Nešovicia, który w bieżącym sezonie ma na koncie jednego gola. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

W 65. minucie za Nemanję Mladenovicia wszedł David Dunđerski. Na murawie, jak to często zdarzało się Spartakowi Subotica w tym sezonie, pojawił się Andrija Vukčević, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 66. minucie Stefana Miloševicia. Rezultat meczu pokazał, że zmiana była dobrym posunięciem trenera. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Nemani Vučiciowi z Zemun.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Spartaka Subotica w 70. minucie spotkania, gdy Stefan Denković strzelił pierwszego gola. To już szóste trafienie tego piłkarza w sezonie.

W 72. minucie w jedenastce Zemun doszło do zmiany. Filip Kukuličić wszedł za Lukę Sinđicia.

W 73. minucie swojej drugiej bramki w tym meczu zdobył Stefan Denković ze Spartaka Subotica. W 78. minucie Momčilo Mrkaić został zmieniony przez Dejana Vidicia, co miało wzmocnić zespół Zemun. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Lazara Tufegdžicia na Draška Đorđevicia.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Vladimir Otašević
68′ Nemanja Vučić
Nemanja Tekijaški
Marko Đalović
Nemanja Glavčić
Ivan Ilić
Milan Marčić23′
15′ 72′ Luka Sinđić
Nemanja Mladenović65′
Nemanja Tomić
Lazar Tufegdžić87′
58′ Miloš Tošeski
Stefan Denković  70′, 73′
47′ 78′ Momčilo Mrkaić
David Dunđerski65′
72′ Filip Kukuličić
Đorđe Radovanović
58′ Nikola Nešović
Vladimir Torbica
78′ Dejan Vidić
Nikola Tripković

Zawodnicy Zemun dostali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.