SSC Farul Constanta - Asociatia Fotbal Club Hermannstadt Sibiu 0-0. Liga - 5. kolejka

15 sierpnia na Stadionul Viitorul (Ovidiu) w Ovidiu odbył się pojedynek 5. kolejki Ligi I pomiędzy drużynami Farulu Constanta i Hermannstadtu. Mecz zakończył się remisem 0-0.

15 sierpnia  na Stadionul Viitorul (Ovidiu) w Ovidiu odbył się pojedynek  5. kolejki  Ligi I pomiędzy drużynami Farulu Constanta  i Hermannstadtu. Mecz zakończył się remisem 0-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. W 45. minucie za Gabriela Torjego wszedł Denis Alibec.

W tej samej minucie w zespole Farulu Constanta doszło do zmiany. Constantin Grameni wszedł za Gabriela Torjego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 49. a 78. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Farulu Constanta oraz dwie drużynie przeciwnej. Między 62. a 79. minutą, boisko opuścili zawodnicy Hermannstadtu: Alexandru Rauta, Ioan Hora, Silviu Balaure, Calin Popescu, na ich miejsce weszli: Ciprian Biceanu, Daniel Paraschiv, Petrisor Petrescu, Alexandru Oroian. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Romaria Benzara, Andreia Arteana, Mihaiego Popescu zajęli: Dan Sirbu, Tudor Baluta, Sebastian Borza.

Trener Hermannstadtu postanowił zagrać agresywniej. W 88. minucie zmienił pomocnika Babę Alhassana i na pole gry wprowadził napastnika Ionuta Nastasiego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 90. minucie arbiter ukarał kartką Tudora Balutę, piłkarza Farulu Constanta.

Pomimo wyraźnej przewagi zespołu Farulu Constanta nie udało się pokonać przeciwników, pomimo tego że oddała ona cztery celne strzały.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy Farulu Constanta dostali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Obie drużyny wymieniły po pięciu zawodników.