SSC Farul Constanţa 1920 - CS Gaz Metan Mediaş 2-0 (0-0). Liga rumuńska - 2. kolejka Ligi I

W spotkaniu 2. kolejki rumuńskiej Ligi I, które rozegrane zostało 25 lipca, zespół SSC Farul Constanţa 1920 zwyciężył z Gaz Metan 2-0 (0-0). Mecz na Stadionul Central w Ovidiu obejrzało 1 500 widzów.

2. kolejka Rumunia - Liga I
2021-07-25 17:30 | Stadion: Stadionul Central | Widzów: 1500 | Arbiter: Marian Alexandru Barbu
SSC Farul Constanţa 1920
CS Gaz Metan Mediaş
2
0
Jefté Betancor 55'
A. Petre 80'

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 18. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Romária Piresa z SSC Farul Constanţa 1920, a w 30. minucie Dobrina Gaspara z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Drugą połowę drużyna Gaz Metan rozpoczęła w zmienionym składzie, za Dobrina Gaspara wszedł Ovidiu Horșia. W 53. minucie kartkę dostał Félix Mathaus z jedenastki gości.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy SSC Farul Constanţa 1920 w 55. minucie spotkania, gdy Jefté Betancor zdobył z karnego pierwszą bramkę. W 57. minucie kartką został ukarany Bradley de Nooijer, zawodnik SSC Farul Constanţa 1920.

W 62. minucie za Dioga Izatę wszedł Sergiu Ciocan. Między 75. a 79. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom SSC Farul Constanţa 1920 i jedną drużynie przeciwnej.

Zespół Gaz Metan ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gospodarzy, strzelając kolejnego gola. W 80. minucie wynik na 2-0 podwyższył Adrian Tabarcea.

Między 83. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy SSC Farul Constanţa 1920: Alexi Pitu, Jefté Betancor, na ich miejsce weszli: Nicolas Popescu, Luca Andronache. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Răzvana Grădinaru, Gabriela Moury zajęli: Adama Sarr, Mihai Lixandru. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-0.

Octavian Gabriel Vâlceanu
62′ Alexandru Gabriel Georgescu
Roberto Romeo
Ionuț Justinian Larie
Patricio Martín Matricardi
79′ Alin Dobrosavlevici
Félix Mathaus Lima Santos53′ 77′
57′ Bradley de Nooijer
Mihai Velisar
18′ Romário Santos Pires
Diogo Marques Izata Pereira62′
66′ José Miguel Castañeda Macho
Dobrin Ramon Gaspar30′ 46′
Sebastian Mladen
Ioan Constantin Filip
66′ Aurelian Ionut Chitu
Gabriel Rodrigues de Moura83′
75′ 86′ Alexi Paul Pitu
Nasser Chamed
 55′ (k.) 86′ Jefté Betancor Sánchez
Răzvan Toni Augustin Grădinaru83′
Cosmin Andrei Dur-Bozoancă
Alexandru Buzbuchi
Teodor Daniel Birzu
Răzvan Horj
62′ Gabriel Nicolae Buta
Ismaël Kanda
Darius Constantin Grosu
Răzvan Alin Trif77′ 79′
66′ Constantin Grameni
Sergiu Robert Ciocan62′
86′ Nicolas Popescu
Ovidiu Horșia46′
86′ Luca Cristian Andronache
Mihai Daniel Lixandru83′
Ely Ernesto Lopes Fernandes
Vlăduț Călin Morar
66′  80′ Adrian Tabarcea Petre
Adama Sarr83′

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom SSC Farul Constanţa 1920 w pierwszej połowie, natomiast w drugiej trzy. Zawodnicy drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie.

Obie jedenastki wymieniły po pięciu zawodników w drugiej połowie.

Już w najbliższy piątek zespół Gaz Metan rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie ACS Campionii Fotbal Club Argeş. Tego samego dnia FC Rapid 1923 będzie rywalem jedenastki SSC Farul Constanţa 1920 w meczu, który odbędzie się w Bukareszcie.