Sepsi - FC Academica Clinceni 0-0. Liga rumuńska - 24. kolejka Ligi I

W spotkaniu 24. kolejki rumuńskiej Ligi I, które rozegrane zostało 20 lutego, zespół Sepsi zremisował z FC Academica Clinceni 0-0. Pojedynek odbył się na Stadionul Municipal w Sfântu Gheorghe.

24. kolejka Rumunia - Liga I
2021-02-20 16:00 | Stadion: Stadionul Municipal | Arbiter: Constantin Sebastian Colțescu
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
FC Academica Clinceni
0
0

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. Kibice FC Academica Clinceni nie mogli już doczekać się wprowadzenia Raula Rusescu. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Aleksandru Longher.

W 50. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Bogdana Mitreę z Sepsi, a w 65. minucie Georgiego Pashova z drużyny przeciwnej. W 68. minucie za Adriana Popę wszedł Cristian Tănase.

Amir Bilali
50′ Bogdan Alexandru Mitrea
Raul Andrei Rusescu7′ 83′

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna gospodarzy nie skorzystała ze zmian. Natomiast jedenastka FC Academica Clinceni wymieniła czterech graczy.

Już w najbliższą sobotę drużyna FC Academica Clinceni będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie FC Astra Ploeszti. Natomiast 28 lutego AFC Hermannstadt Sibiu będzie przeciwnikiem zespołu Sepsi w meczu, który odbędzie się w Mediaş.