Reklama

Reklama

Liga rumuńska - 9. kolejka Ligi I: ACSM Politehnica Iași - FC Viitorul Constanţa 1-1 (0-1)

W pojedynku 9. kolejki rumuńskiej Ligi I, który rozegrany został 1 listopada, zespół CSM Politehnica zremisował z FC Viitorul 1-1 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionul Emil Alexandrescu w Jassach.

W  pojedynku 9. kolejki rumuńskiej Ligi I, który rozegrany został 1 listopada, zespół CSM Politehnica zremisował  z FC Viitorul  1-1 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionul Emil Alexandrescu w Jassach.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 18 razy. Drużyna FC Viitorul wygrała aż 11 razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko trzy.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W pierwszej minucie Dan Tălmaciu został zmieniony przez Manuela de Iriondo.

Nagle to piłkarze FC Viitorul otworzyli wynik. W 20. minucie na listę strzelców wpisał się Alin Dobrosavlevici. Sytuację bramkową stworzył Damien Dussaut.

Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Kevinowi Luckassenowi z FC Viitorul. Była to 38. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FC Viitorul.

Reklama

Jedenastka CSM Politehnica wyrównała wynik meczu. W 51. minucie wynik ustalił Dženan Zajmović. Asystę przy bramce zanotował Juan Passaglia.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Sędzia nie ukarał zawodników CSM Politehnica żadną kartką, natomiast piłkarzom gości przyznał jedną żółtą.

Zespół gospodarzy w pierwszej połowie wymienił jednego gracza. Natomiast drużyna FC Viitorul nie skorzystała ze zmian.

Już w najbliższą sobotę jedenastka CSM Politehnica zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie FC Voluntari. Natomiast 8 listopada Dinamo Bukareszt zagra z zespołem FC Viitorul na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL