Liga rumuńska - 8. kolejka Ligi I: FC Voluntari - FC Viitorul Constanţa 0-0

6 lipca na Stadionul Anghel Iordănescu odbyło się starcie 8. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami FC Voluntari i FC Viitorul. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

8. kolejka Rumunia - Liga I
2020-07-06 19:00 | Stadion: Stadionul Anghel Iordănescu | Arbiter: I. Dima
FC Voluntari
FC Viitorul Constanţa
0
0

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 16 spotkań jedenastka FC Voluntari wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż 11 razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Już w pierwszych minutach drużyna FC Viitorul próbowała rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie Aïssa Laïdouni zastąpił Moussę Sanoha. Po chwili trener FC Voluntari postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Cătălin Țîră, a murawę opuścił Marko Simonovski.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Gabriel Iancu z FC Viitorul. Była to 70. minuta spotkania. Niedługo później trener FC Viitorul postanowił bronić wyniku. W 80. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Cosmina Mateiego wszedł Paul Iacob, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce gości utrzymać remis. W tej samej minucie George Ganea został zmieniony przez Alexiego Pitu, co miało wzmocnić zespół FC Viitorul. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Claudiu Belu-Iordache'a na Andraża Strunę oraz Alexandru Mățana na Cristiana Costina.

Bradley de Nooijer62′
83′ Claudiu Belu-Iordache
Damien Dussaut
Milan Kocič
Virgil Eugen Ghiță
Alexandru Ștefan Pașcanu
Sebastian Mladen
83′ Alexandru Irinel Mățan
Andrei Viorel Artean
Cristian Mihai Căpățînă
Carlo Roberto Casap62′
Pablo de Lucas Torres
Cosmin Gabriel Matei80′
65′ Ion Gheorghe
George Dănuț Ganea80′
55′ Aïssa Bilal Laïdouni
Louis Munteanu62′
65′ Marko Simonovski
Aurelian Ionut Chitu
Bozhidar Konstantinov Mitrev
Cătălin Vasile Căbuz
Igor Armas
Radu Ștefăniță Boboc62′
83′ Cristian Ionuț Costin
Tiberiu Ionuț Căpușă
83′ Andraż Struna
Paul Alexandru Iacob80′
Daniel Dumitru Benzar
Vlad Alexandru Achim62′
65′ Claudiu Gabriel Borțoneanu
Andrei Virgil Ciobanu
Nicolás Martín Gorobsov
Marco Dulca
55′ Moussa Sanoh
Gabriel Cristian Iancu62′ 70′
65′ Cătălin Ștefan Țîră
Alexi Paul Pitu80′

Drużyna FC Viitorul miała dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom FC Viitorul przyznał jedną żółtą.

Obie jedenastki wymieniły po pięciu graczy w drugiej połowie.