Liga rumuńska - 8. kolejka Ligi I: AFC Hermannstadt Sibiu - CF Chindia Târgovişte 2-1 (1-0)

W spotkaniu 8. kolejki rumuńskiej Ligi I, które rozegrane zostało 1 września, drużyna AFC Sibiu zwyciężyła z CF Chindia Târgovişte 2-1 (1-0). Mecz na Stadionul Trans-Sil w Maruszy obejrzało 150 widzów.

8. kolejka Rumunia - Liga I
2019-09-01 17:00 | Stadion: Stadionul Trans-Sil | Widzów: 150 | Arbiter: M. Barbu
D. Florea 48'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze AFC Sibiu otworzyli wynik. W 17. minucie na listę strzelców wpisał się Petrișor Petrescu. Asystę przy bramce zanotował Andrei Cordea.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu AFC Sibiu.

Drugą połowę drużyna CF Chindia Târgovişte rozpoczęła w zmienionym składzie, za Andreia Şerbana, Vadima Raţę weszli Andrei Burlacu, Daniel Florea.

Trzeba było trochę poczekać, aby Daniel Florea wywołał eksplozję radości wśród kibiców CF Chindia Târgovişte, strzelając gola w 48. minucie pojedynku. Przy strzeleniu gola asystę zaliczył Marius Martac.

W 52. minucie Yazalde został zmieniony przez Gabriela Debeljuha. W 53. minucie w zespole AFC Sibiu doszło do zmiany. Kevin Rimane wszedł za Andreia Cordeę.

Zawodnicy AFC Sibiu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 75. minucie Gabriel Debeljuh dał prowadzenie swojej jedenastce. Asystę zanotował Raul Oprut.

W 78. minucie David Caiado został zmieniony przez Luciana Dumitriu, co miało wzmocnić drużynę AFC Sibiu. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Cristiana Neguţa na Francka Yameogo. Między 84. a 86. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom CF Chindia Târgovişte i jedną drużynie przeciwnej. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-1.

Marius Mădălin Martac85′
78′ David Caiado Dias
Ovidiu Alexandru Bic
 17′ Petrișor Ionuț Petrescu
Andrei Dragoș Șerban46′
86′ Romário Santos Pires
Liviu Ionuț Mihai
52′ Yazalde Gomes Pinto
Vadim Raţă46′
53′ Andrei Ioan Cordea
Mihai Voduț
Joálisson Santos Oliveira
Cristian Daniel Neguț79′
Ionuț Alin Pop
Iustin Alin Popescu
53′ Kévin Ramon Rimane
Cornel Dinu
Daniel Vasile Tătar
Andrei Ovidiu Pițian
Răzvan Adrian Dâlbea
Andrei Burlacu46′
78′ Lucian Mihai Dumitriu
Ioan Andrei Vasile Dumiter
Andrei Sîntean Mezin
Daniel Constantin Florea46′  48′
52′  75′ Gabriel Debeljuh
Franck Alex Neeb-Noma Blaise Yaméogo79′ 84′

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom AFC Sibiu, natomiast zawodnikom gości wręczył dwie.