Liga rumuńska - 25. kolejka Ligi I: CF Chindia Târgovişte - FC Voluntari 1-2 (0-1)

W spotkaniu 25. kolejki rumuńskiej Ligi I, które rozegrane zostało 14 lutego, drużyna CF Chindia Târgovişte przegrała z FC Voluntari 1-2 (0-1). Mecz na Stadionul Ilie Oană w Ploeszti obejrzało 852 widzów.

25. kolejka Rumunia - Liga I
2020-02-14 16:30 | Stadion: Stadionul Ilie Oană | Widzów: 852 | Arbiter: L. Ruşandu
C. Țîră 90'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu Ion Gheorghe wywołał eksplozję radości wśród kibiców FC Voluntari , zdobywając bramkę w ósmej minucie meczu. Przy zdobyciu bramki pomagał Mihai Căpățînă.

W 24. minucie kartkę otrzymał Marko Simonovski z zespołu gości. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FC Voluntari.

Drugą połowę zespół CF Chindia Târgovişte rozpoczął w zmienionym składzie, za Aleksa Negreę wszedł Cristian Neguţ. Na drugą połowę jedenastka FC Voluntari wyszła w zmienionym składzie, za Marka Simonovskiego wszedł Cătălin Ţîră.

W pierwszych minutach drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Andrażowi Strunie, zawodnikowi gości. W 54. minucie za Erica de Oliveirę wszedł Aïssa Laïdouni. W 57. minucie kartkę dostał Mihai Căpățînă z FC Voluntari.

Po chwili trener FC Voluntari postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 67. minucie zastąpił zmęczonego Iona Gheorghego. Na boisko wszedł Moussa Sanoh, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na 12 minut przed zakończeniem starcia arbiter ukarał kartką Bradleya Diallo, piłkarza CF Chindia Târgovişte.

Zespół gości długo cieszył się prowadzeniem. Trwało to aż 75 minut, jednak drużyna CF Chindia Târgovişte doprowadziła do remisu. Gola strzelił Adrian Ioniţă. W zdobyciu bramki pomógł Ovidiu Bic.

Zawodnicy gości szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W doliczonej drugiej minucie pojedynku na listę strzelców wpisał się Cătălin Ţîră.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-2.

Cosmin Florin Achim
78′ Bradley Diallo
Milan Kocič
Marius Mădălin Martac
Alexandru Ștefan Pașcanu
46′ Alex Tudor Negrea
Andraż Struna49′
Ovidiu Alexandru Bic
Cristian Mihai Căpățînă57′
66′ Alexandru Piftor
Pablo de Lucas Torres
Vadim Raţă
Ion Gheorghe  8′ 67′
62′ Valmir Berisha
Claudiu Belu-Iordache
66′  83′ Adrian Mihai Ioniță
Cristian Ionuț Costin
Andrei Ovidiu Pițian
Aïssa Bilal Laïdouni54′
62′ Filip Dangubić
Moussa Sanoh67′
Daniel Ionuț Novac
Cătălin Ștefan Țîră46′  90′
46′ Cristian Daniel Neguț
Alexandru Tudorie

Piłkarze CF Chindia Târgovişte obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.