Liga rumuńska - 24. kolejka Ligi I: CS Gaz Metan Mediaş - CFR 1907 Kluż 0-0

W pojedynku 24. kolejki rumuńskiej Ligi I, który rozegrany został 8 lutego, zespół Gaz Metan zremisował z CFR Kluż 0-0. Mecz na Stadionul Municipal Gaz Metan w Mediaş obejrzało 1 300 widzów.

24. kolejka Rumunia - Liga I
2020-02-08 19:00 | Stadion: Stadionul Municipal Gaz Metan | Widzów: 1300 | Arbiter: A. Chivulete
CS Gaz Metan Mediaş
CFR 1907 Kluż
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 29 starć jedenastka CFR Kluż wygrała 11 razy i zanotowała cztery porażki oraz 14 remisów.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 11. minucie Sergiu Ciocan zastąpił Nassera Chameda.

W 31. minucie w drużynie CFR Kluż doszło do zmiany. Mario Rondón wszedł za Cătălina Itu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener CFR Kluż wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Claudiu Petrilę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy. Murawę musiał opuścić Valentin Costache. Między 69. a 85. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Gaz Metan i jedną drużynie przeciwnej.

W 71. minucie Adrian Hora został zmieniony przez Nicolao Dumitru, co miało wzmocnić jedenastkę Gaz Metan. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Billela Omraniego na Mariusa Țucudeana. Niedługo później trener Gaz Metan postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 88. minucie na plac gry wszedł Mickaël Diakota, a murawę opuścił Boubacar Fofana.

Grzegorz Sandomierski
84′ Marius Marcel Constantin
Andrei Andonie Burcă
Ionuț Justinian Larie
Kévin Gnonher Boli
Răzvan Ștefan Popa
Paulo Vinícius de Souza Nascimento85′
69′ Gabriel Rodrigues de Moura
Mário Jorge Malico Paulino
Mihai Velisar
Ciprian Ioan Deac
Lukas Droppa
Valentin Ionuț Costache67′
88′ Boubacar Fofana
Mihai Cătălin Bordeianu
71′ Adrian Ioan Hora
Damjan Đoković
Sergiu Florin Buș
Cătălin Mihai Itu31′
11′ Sergiu Robert Ciocan
Billel Omrani81′
Ricardo Jorge Cecilia Batista
Adrian Vasile Rus
11′ Nasser Chamed
Mike Botuli Cestor
88′ Mickaël Diakota
Adrian Constantin Alexandru Păun
Stephan Leonard Drăghici
Ovidiu Stefan Hoban
71′ Nicolao Manuel Dumitru Cardoso
Claudiu Adrian Mihai Petrila67′
Neluț Stelian Roșu
Mario Júnior Rondón Fernández31′
Ely Ernesto Lopes Fernandes
Marius George Țucudean81′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.