Liga rumuńska - 2. kolejka Ligi I: CFR 1907 Kluż - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0-0

29 sierpnia na Stadionul Dr. Constantin Rădulescu w Kluż-Napoce odbyło się spotkanie 2. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami CFR Kluż i Sepsi. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

2. kolejka Rumunia - Liga I
2020-08-29 20:00 | Stadion: Stadionul Dr. Constantin Rădulescu | Arbiter: A. Cojocaru
CFR 1907 Kluż
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Zespół CFR Kluż wygrał aż dziewięć razy, zremisował dwa, nie przegrywając żadnego spotkania.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W ósmej minucie Gabriel Vaszvari zastąpił Boubacara Fofanę.

Drugą połowę zespół Sepsi rozpoczął w zmienionym składzie, za Anassa Achahbara, Mariusa Ștefănescu weszli Admir Bajrovic, Bryan Nouvier. Także w jedenastce CFR Kluż w czasie przerwy zaszły zmiany, za Valentina Costache'a wszedł Gabriel Debeljuh. W 57. minucie sędzia wskazał na wapno, ale Ciprian Deac spudłował fatalnie. W ten sposób szansy na zmianę rezultatu spotkania nie wykorzystał zespół gospodarzy.

Od 66. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej. Między 70. a 89. minutą, boisko opuścili piłkarze CFR Kluż: Cătălin Itu, Adrian Alexandru, Mario Rondón, Ovidiu Hoban, na ich miejsce weszli: Claudiu Petrila, Damjan Đoković, Cătălin Golofca, Mihai Bordeianu. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Nicolae Carnata, Adnana Aganovicia zajęli: Vlad Mitrea, Lóránd Fülöp.

Florin Bogdan Ștefan
57′ (k.) Ciprian Ioan Deac
Nicolae Carnat83′
46′ Valentin Ionuț Costache
Adnan Aganović83′
70′ Adrian Constantin Alexandru Păun
Florin Flavius Purece
89′ Ovidiu Stefan Hoban
Gabriel Cristian Vaszvari8′
66′ 70′ Cătălin Mihai Itu
Marius Ștefănescu46′
89′ Mario Júnior Rondón Fernández
Panagiotis Deligiannidis
89′ Mihai Cătălin Bordeianu
Boubacar Fofana8′ 87′
Luís Miguel Coimbra Aurélio
Lóránd Levente Fülöp83′
70′ Damjan Đoković
Lóránt Kovács
70′ Claudiu Adrian Mihai Petrila
Vlad Nicolae Mitrea83′
46′ Gabriel Debeljuh
Bryan Jerome Gilbert Nouvier46′
89′ Cătălin Gheorghiță Golofca
Admir Bajrovic46′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom CFR Kluż, a piłkarzom gości pokazał dwie.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników.