Liga rumuńska - 1. kolejka Ligi I: FC Voluntari - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0-0

12 lipca na Stadionul Anghel Iordănescu odbyło się spotkanie 1. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami FC Voluntari i Sepsi. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 600 widzów.

1. kolejka Rumunia - Liga I
2019-07-12 17:30 | Stadion: Stadionul Anghel Iordănescu | Widzów: 600 | Arbiter: A. Chivulete
FC Voluntari
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Drużyna FC Voluntari wygrała aż trzy razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 15. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Gabriela Vaszvariego z Sepsi, a w 27. minucie Alexandru Vlada z drużyny przeciwnej.

W 57. minucie arbiter przyznał kartkę Istvanowi Fülöpowi z zespołu gości. W 60. minucie Gabriel Vaszvari został zmieniony przez Jacoba Adebanję.

Trener Sepsi postanowił zagrać agresywniej. W 65. minucie zmienił pomocnika Istvana Fülöpa i na pole gry wprowadził napastnika Mariusa Ştefănescu. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 70. minucie Doru Popadiuc został zmieniony przez Alexandru Stoicę, a za Gabriela Deaca wszedł na boisko Vlad Mihalcea, co miało wzmocnić jedenastkę FC Voluntari. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jacoba Adebanję na Nicolae Carnata.

Răzvan Tincu
27′ Alexandru Nicolae Vlad
Stefan Dimitrov Velev
70′ Doru Popadiuc
Dylan Armando Flores Knowles
80′ Gabriel Deac
Călin Popescu
80′ Vlad Dumitru Mihalcea
Marius Ștefănescu65′
70′ Alexandru Ionuț Stoica
Zsombor Veress

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Sepsi wręczył dwie.

Zespół FC Voluntari w drugiej połowie wymienił dwóch graczy. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.