FC Voluntari - FC U Craiova 1948 SA 2-1 (0-0). Liga rumuńska - 3. kolejka Ligi I

W meczu 3. kolejki rumuńskiej Ligi I, który rozegrany został 31 lipca, drużyna FC Voluntari wygrała z FC U Craiova 1948 SA 2-1 (0-0). Mecz na Stadionul Anghel Iordănescu obejrzało 500 widzów.

3. kolejka Rumunia - Liga I
2021-07-31 18:15 | Stadion: Stadionul Anghel Iordănescu | Widzów: 500 | Arbiter: Istvan Kovacs
C. Bălan 87'

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. W 35. minucie Juan Bauza został zastąpiony przez Alexandru Raiceę.

Drugą połowę zespół FC Voluntari rozpoczął w zmienionym składzie, za Adama Nemca wszedł Daniel Paraschiv.

Tuż po przerwie drużyna FC Voluntari trafiła do bramki rywala. Tuż po gwizdku sędziego oznaczającego drugą połowę meczu bramkę zdobył Marcelo Lopes. Przy zdobyciu bramki asystował Vadim Raţă.

W 54. minucie w jedenastce FC U Craiova 1948 SA doszło do zmiany. Hugo Vieira wszedł za Sekou Sidibe'a. Chwilę później trener FC Voluntari postanowił bronić wyniku. W 58. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Neluța Roșu wszedł Cosmin Achim, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gospodarzy utrzymać prowadzenie. Mimo postawienia na obronę drużynie gospodarzy udało się strzelić gola i wygrać.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Voluntari w 77. minucie spotkania, gdy Igor Armas strzelił drugiego gola. Asystę zanotował Marcelo Lopes.

Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania w drużynie FC Voluntari doszło do zmiany. Alexandru Vlad wszedł za Marcela Lopesa.

Zespół FC U Craiova 1948 SA nie dał rywalom długo cieszyć się ze zdobytej bramki. W 87. minucie bramkę kontaktową zdobył Claudiu Bălan. Bramka padła po podaniu Dragoșa Albu.

Jedenastce FC U Craiova 1948 SA zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu FC Voluntari.

Bradley Diallo
 77′ Igor Armas
Dominik Kovačić
Marius Ionuț Briceag
Jeremy Huyghebaert
74′ Alexandru Mihai Ilie
Samuel Asamoah
58′ Neluț Stelian Roșu
William Baeten
Vadim Raţă
Dragoș Constantin Albu
59′ Lóránd Levente Fülöp
Sekou Sidibe54′
46′ Adam Nemec
Claudiu Cristian Bălan  87′
 47′ 81′ Marcelo André Veiga Lopes
Juan Francisco Bauza35′
Valentin Alexandru Neacşu
Armin Gremsl
58′ Cosmin Florin Achim
Mamadou Bagayoko
Cristian Ionuț Costin
Marko Gajić
81′ Alexandru Nicolae Vlad
Lorenzo Paramatti
74′ Robert Andrei Ion
Pedro Miguel Ruas Machado
59′ Hélder Luís Lopes Vieira Tavares
Vlad Marian Pop
46′ Daniel George Paraschiv
Alexandru Nicuşor Raicea35′
Antonio Mihai Stan
Ionuț Marius Zanfir
Viktor Angelov
Hugo Filipe da Costa Oliveira54′

Drużyna FC Voluntari była w posiadaniu piłki przez 66 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym starcie.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół FC U Craiova 1948 SA wymienił dwóch graczy.