FC Voluntari - ACS Campionii Fotbal Club Argeş 0-1 (0-1). Liga rumuńska - 24. kolejka Ligi I

19 lutego na Stadionul Anghel Iordănescu odbył się mecz 24. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami FC Voluntari i ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş 1-0.

24. kolejka Rumunia - Liga I
2021-02-19 16:30 | Stadion: Stadionul Anghel Iordănescu | Arbiter: Horia Gabriel Mladinovici
FC Voluntari
ACS Campionii Fotbal Club Argeş
0
1
C. Malele 17'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Jedyną bramkę meczu zdobył Cephas Malele dla zespołu ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş. Bramka padła w tej samej minucie. To już ósme trafienie tego piłkarz w sezonie. Asystę zanotował Cristian Dumitru.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Alexandru Vladowi z FC Voluntari. Była to 25. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş.

Na drugą połowę drużyna FC Voluntari wyszła w zmienionym składzie, za Alexandru Iliego, Igora Armasa, Alexandru Vlada weszli Sebastian Mailat, Viktor Angelov, Marius Briceag. W 64. minucie sędzia pokazał kartkę Cristianowi Dumitru, zawodnikowi gości.

Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole FC Voluntari doszło do zmiany. Martin Remacle wszedł za Ivana Pešicia. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom FC Voluntari: Cosminowi Achimowi w 69. i Mouradowi Satlemu w 70. minucie. W 78. minucie Antoni Ivanov został zastąpiony przez Gabriela Tamașa.

Chwilę później trener ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş postanowił bronić wyniku. W 83. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Stephana Drăghiciego wszedł Deian Boldor, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gości utrzymać prowadzenie. W tej samej minucie w zespole ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş doszło do zmiany. Alexander Maes wszedł za Antuna Palicia. W 86. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Viktora Angelova z FC Voluntari, a w drugiej minucie doliczonego czasu starcia Cephasa Malelego z drużyny przeciwnej.

Alexandru Doru Greab
70′ Mourad Satli
Costinel Andrei Tofan
69′ Cosmin Florin Achim
Luka Marić
46′ Igor Armas
Grigore Ioan Turda
25′ 46′ Alexandru Nicolae Vlad
Nicolae Constantin Mușat
Ion Gheorghe
Derlis David Meza Colli
Ricardo José Veiga Varzim Miranda
Stephan Leonard Drăghici83′
78′ Antoni Valeri Ivanov
Cristian Cosmin Dumitru64′
46′ Alexandru Mihai Ilie
Ionuț Andrei Șerban
65′ Ivan Pešić
Deian Boldor83′
46′ Marius Ionuț Briceag
Jimmy De Jonghe
Cristian Ionuț Costin
Pablo de Lucas Torres
78′ Gabriel Sebastian Tamaș
Robert Ionuţ Grecu
Lukas Droppa
Georgian Honciu
46′ Sebastian Árpád Mailat
Alexander Maes83′
65′ Martin Christophe Jannick Remacle
Ionuţ Năstăsie
46′ 86′ Viktor Angelov
Mediop Ndiaye

Jedenastka ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş była w posiadaniu piłki przez 100 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym pojedynku.

Piłkarze FC Voluntari obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna FC Voluntari w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

Dopiero 1 marca drużyna FC Voluntari rozegra kolejny mecz w Jassach. Jej rywalem będzie ACSM Politehnica Iași. Tego samego dnia CFR 1907 Kluż będzie przeciwnikiem zespołu ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş w meczu, który odbędzie się w Kluż-Napoce.